Agnieszka Kaczorowska nie ochrzciła dzieci. "Sakramenty zamykają nasze czakry"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Agnieszka Kaczorowska nie ochrzciła dzieci

Agnieszka Kaczorowska jest mamą dwóch dziewczynek. W ostatnim wywiadzie wyznała, że wraz z mężem nie ochrzcili córek, ponieważ nie są blisko związani z Kościołem. Dodała, że według niej "sakramenty zamykają czakry".

Agnieszka Kaczorowska w 2017 r. poznała tancerza Macieja Pelę. Para już po roku podjęła decyzję o ślubie. W 2019 r. małżeństwo powitało na świecie pierwszą córkę Emilię, a w 2021 r. ich rodzina powiększyła się o drugą córkę Gabrielę.

Michał Królikowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Michał Królikowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?" Michał Królikowski w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"

Agnieszka Kaczorowska nie ochrzciła córek

Aktorka często udziela się w mediach, jednak rzadko mówi o swojej rodzinie. Ostatnio w rozmowie z Plejadą Agnieszka Kaczorowska zdobyła się na odważne wyznanie i powiedziała, że jej córki nie są ochrzczone. Przy okazji wyjawiła powód tej decyzji.

"Nie chrzciliśmy dziewczynek. Nie jesteśmy powiązani z Kościołem. Nie zmienia to faktu, że każdy z nas wierzy w coś innego. Jesteśmy bardzo podobni w tym wszystkim, tylko każdy z nas widzi to trochę inaczej" - powiedziała.

Tancerka dodała, że chce swoim córkom pozostawić wolność wyboru i decydowania o swoim życiu.

"W tym wszystkim, co jest związane z religią, wiarą, Kościołem, duchowością itd. chcę dać dziewczynkom wolność wyboru" - powiedziała.

Agnieszka Kaczorowska o religii i sakramentach

Dalej Agnieszka Kaczorowska wytłumaczyła swoją decyzję.

"Uważam, to jest też od strony duchowej i energetycznej związanej z czakrami w naszym ciele potwierdzone, że sakramenty zamykają nasze czakry. Wierzę, że po co mamy coś zamykać, jak możemy coś otwierać" - wyjaśniła.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela chcą jednak, żeby ich córki uczyły się o religiach świata.

"Chciałabym, że miały edukację religijną, żeby znały wszystkie religie świata, żeby widziały, jak to wygląda w różnych częściach świata, żeby były na to otwarte, żeby rozumiały, że ludzie mogą wierzyć w różne rzeczy i odnajdywać swoją duchowość w różnych rzeczach" - mówiła aktorka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości