Joanna Jabłczyńska walczy o powrót do zdrowia. Rehabilitacja trwa dłużej niż zakładała

Joanna Jabłczyńska walczy o powrót do zdrowia
Joanna Jabłczyńska walczy o powrót do zdrowia
Źródło: MWMEDIA
W połowie maja br. Joanna Jabłczyńska przeszła operację, która uniemożliwiła jej mówienie. Gwiazda "Na Wspólnej" poddawana jest zabiegom rehabilitacyjnym, jednak powrót do pełni sił potrwa znacznie dłużej niż zakładała.

Joanna Jabłczyńska od lat wciela się w rolę Marty Konarskiej w serialu obyczajowym "Na Wspólnej". Jednak to nie jest jedyny zawód gwiazdy. Ma wykształcenie prawnicze i wciąż pracuje w zawodzie. W obu przypadkach niezbędnym narzędziem jej codziennej pracy jest głos.

Joanna Jabłczyńska przeszła operację

W połowie maja br. aktorka poddała się zabiegowi, który uniemożliwił jej mówienie. Joanna Jabłczyńska nie zdradziła, co zmusiło ją do operacji, ale prawdopodobnie dotyczyło to problemów ze strunami głosowymi.

"O tych kilku dniach milczenia muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona. Ileż myśli to układa w głowie i mam wrażenie, że wszystkie zmysły się wyostrzają. Oczyszczające doświadczenie, polecam, choć nikomu nie życzę milczenia z tych samych powodów, które mnie do tego zmusiły" - pisała wówczas na swoim profilu na Instagramie.

Aktorka poddawała się zabiegom rehabilitacyjnym, które miały pomóc jej w powrocie do pełni sił. Okazało się, że proces ten potrwa dłużej. Joanna Jabłczyńska opublikowała nagranie, na którym jej szyja ścisło owinięta jest bandażem.

"Rozpoczynam rehabilitację głosu. Miałam nadzieję, że operacja rozwiąże mój problem. Niestety, będę musiała walczyć o powrót do mojego głosu znacznie dłużej" - napisała.

Aktorka dodała, że korzysta z pomocy logopedy. Oby głos wrócił jak najszybciej!

Joanna Jabłczyńska walczy o powrót do zdrowia
Joanna Jabłczyńska walczy o powrót do zdrowia
Źródło: Instagram @joannajablczynska/https://www.instagram.com/joannajablczynska/
Jacy rodzice, takie dzieci? 2. Zofia Domalik
Jacy rodzice, takie dzieci? 2. Zofia Domalik
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Jabłczyńska - kariera, życie prywatne

Joanna Jabłczyńska jest aktorką teatralną i telewizyjną, która równie sprawni radzi sobie w wyzwaniach dubbingowych. Karierę artystyczną rozpoczęła wcześnie od występów z zespołem dziecięcym "Fasolki". Ogólnopolską popularność przyniosła jej rola Marty Konarskiej w serialu stacji TVN "Na Wspólnej", w którą wciela się od 2003 roku. Aktorka z wykształcenia jest radcą prawnym. Ukończyła prawo na Uniwersytecie Warszawskim i niedługo później uzyskała aplikację radcowską. W Warszawie prowadzi własną kancelarię.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości