Izabela Kuna ćwiczy pole dance. Pokazała efekty treningów na rurze

Izabela Kuna ćwiczy taniec na rurze
Izabela Kuna ćwiczy taniec na rurze
Źródło: MWMEDIA
Izabela Kuna nie boi się wyzwań i wciąż próbuje nowych rzeczy. Niedawno rozpoczęła naukę tańca na rurze. Teraz aktorka pochwaliła się efektami treningów. Jak Izabela Kuna radzi sobie w pole dance?

Izabela Kuna jest polską aktorką teatralną oraz filmową, którą widzowie stacji TVN mogli zobaczyć m.in. w serialu "Nieobecni". Gwiazda wcieliła się tam w rolę zaginionej Doroty Gajdy.

Izabela Kuna ćwiczy taniec na rurze

Przygodę z tańcem na rurze aktorka rozpoczęła jakiś czas temu. Wówczas opublikowała wpis, w którym pochwaliła się, jak wygląda jej życie po 50. Stwierdziła, że żałuje, że nie jest młodsza, jednak cieszy się, że w pełni realizuje swoje pasje.

"Zwariowałam. Ćwiczę jogę, tańczę na rurze (Marek twierdzi, że głównie stoję), jem albo nie jem, za to w łóżku zawsze mam czekoladę z orzechami albo ememsy. Bardzo żałuję, że nie jestem młodsza i że nie wiem więcej. Ale póki co jestem zadowolona. Czego wszystkim życzę. Ahoj przygodo!" - napisała Izabela Kuna.

Niedługo później aktorka zdradziła, że początki wcale nie były łatwe. Mimo to Izabela Kuna się nie poddała i wciąż walczy o to, by "zawisnąć na rurze".

"Nie poddaję się. Nie narzekam. Mam marzenia i pracuję. Nie zważam na śmiech innych, bo sama się śmieję. Niech każdy znajdzie swoją rurę. Ja na swojej jeszcze nie wiszę, ale się o nią opieram" - napisała aktorka.

Teraz, w końcu, mogła podzielić się z internautami efektami ciężkiej pracy. Izabeli Kunie udało się zrobić ogromne postępy i przestała już jedynie opierać się o rurę. Aktorka opublikowała nagranie, które w pełni obrazuje, że warto zacisnąć zęby i iść po swoje, nawet jeśli początki nie należą do najlepszych.

Majka Jeżowska o synu Wojciechu Jeżowskim

Izabela Kuna - kariera, życie prywatne

Izabela Kuna jest aktorką filmową i telewizyjną, która urodziła się w 1970 roku w Tomaszowie Mazowieckim. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. Ma na swoim koncie role w wielu produkcjach, w tym m.in. w serialu "Nieobecni", w filmie "Listy do M." oraz w komedii "Teściowie". W życiu prywatnym związana była z Dariuszem Kurzelewskim, z którym ma syna. Aktualnie jest w związku z lekarzem Markiem Modzelewskim.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości