Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś podjęli zaskakującą decyzję. Chodzi o ich syna

Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk
Źródło: MWMEDIA
Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś do tego stopnia uwielbiają Dubaj, że najpierw starali się w nim spędzać każdą wolną chwilę, a ostatnio nawet zamieszkali. Teraz celebrytka odpowiadając na pytanie jednego z dociekliwych fanów zdradziła, czy wraz z ukochanym zostaną tam ma stałe.

Agnieszka Włodarczyk zajmowała się aktorstwem już od najmłodszych lat. Gwiazda znana jest z takich produkcji jak "Sara", "13 posterunek" czy "E=mc2". Aktualnie rozwija swoją karierę jako influencerka dzieląc się fragmentami życia prywatnego z ukochanym, sportowcem Robertem Karasiem. Zakochani mają synka Milana.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

WOJCIECHOWSKA_CZT_KABULA
Martyna Wojciechowska o przeprowadzce Kabuli do nowego mieszkania. Jak często się widują?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zamieszkają w Dubaju na stałe?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś podjęli decyzję o przeprowadzce do Dubaju. Zmiana miejsca zamieszkania jest efektem tego, że zakochani bardzo związali się z tym miejscem. Miasto w Zjednoczonych Emiratach Arabskich stało się dla nich drugim domem, do którego regularnie wracali, spędzając tam długie tygodnie. Miłość do Dubaju zaowocowała nawet symboliczną ceremonią ślubną, która odbyła się w tym miejscu miesiąc po oficjalnym ślubie w Polsce.

Głównym powodem podjęcia decyzji o przeprowadzce jest troska o bezpieczeństwo syna - Milana. Jak wyjawiła Agnieszka Włodarczyk odpowiadając na pytanie jednego z dociekliwych fanów, jest to związane z pragnieniem, aby jej i Roberta Karasia syn wychował się w miejscu, w którym nie będzie mu nic zagrażało.

"Chciałabym, żeby nasze dziecko wychowywało się w bezpiecznym miejscu. Gwoli wyjaśnienia, może źle się wysłowiłam. Jeszcze nie teraz, ale w niedalekiej przyszłości tak, bo tu jest najbezpieczniej" - odpisała Agnieszka Włodarczyk.

Agnieszka Włodarczyk o pożyczaniu pieniędzy

Agnieszka Włodarczyk utrzymuje stały kontakt ze swoimi fanami, odpowiadając na ich pytania na Instagramie. Tym razem to ona zdecydowała się zacząć dyskusję i zapytała swoich obserwatorów o ich doświadczenia związane z pożyczaniem pieniędzy.

""Czy zdarzyło wam się pożyczyć komuś pieniądze? Lubicie pożyczać? […] Czy potem musicie się upominać o zwrot i źle się z tym czujecie? Przyjmujecie wymówki, że teraz nie mają, ale oddadzą za miesiąc/ dwa? Czy znajomość się przez to kończy, bo na koniec dnia to wy wychodzicie na ch..., że się upominacie? Temat niewygodny, ale warto go podjąć" - zasugerowała.

Choć Włodarczyk zaznaczyła, że miała do czynienia ze zwrotami pożyczek po terminie, nigdy nikt jej nie oszukał. Obecnie postanowiła wyznaczyć sobie granicę i zdecydowanie odmawia udzielania pożyczek, aby uniknąć potencjalnych kłopotów.

"Ja na szczęście nie trafiłam na taką sytuację, zawsze wszyscy mi oddawali, chociaż nie zawsze w terminie. Teraz po prostu nie pożyczam. Może czasem wychodzę na zołzę, ale przynajmniej śpię spokojnie. Jestem zdrową egoistką…" - zakończyła.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości