Olga z "Top Model" postawiła na kolejne zmiany w wyglądzie. Odważna decyzja

Olga Kleczkowska z "Top Model"
Olga Kleczkowska z "Top Model"
Źródło: TVN
Olga Kleczkowska zachwyciła jurorów 8. edycji "Top Model". Miała wówczas 18 lat i świetlaną przyszłość przed sobą. Kiedy pokazała swój talent do pozowania i chodzenia po wybiegu, wróżono jej ogromną karierę w modelingu. Dziewczyna poszła jednak inną drogą. Została influencerką i tatuatorką. Dzięki tatuażom wyraża swoją osobowość.

Olga Kleczkowska z Bełchatowa postanowiła wziąć udział w programie "Top Model" zainspirowana namowami przyjaciółki. Już od pierwszych chwil zaskarbiła sobie uznanie jurorów, prezentując nie tylko imponujące umiejętności, ale również wyjątkową postawę na planie. Jej udział w programie okazał się niezwykle udany, co zaowocowało dotarciem do finałowej trójki i zdobyciem lojalnej grupy fanów. Popularność, jaką zdobyła dzięki udziałowi w programie, otworzyła przed Olgą Kleczkowską drzwi do kariery w mediach społecznościowych. Tam aktywnie dzieli się metamorfozami wyglądu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

TAJEMNICEPRODUKCJI3_TOPMODEL (2)
Tajemnice produkcji #4. Plan programu "Top Model"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Olga Kleczkowska z "Top Model" ma nowy tatuaż

Olga Kleczkowska jest wielką miłośniczką tatuaży. Dziewczyna zafascynowana jest sztuką i traktuje swoje ciało jak płótno, na którym maluje unikalne dzieło sztuki. Uczestniczka "Top Model" eksperymentuje z różnymi wzorami i stylami tatuaży. Jest śmiała i gotowa na wyzwania, co pozwala jej przekraczać granice konwencji społecznych. Decydowanie się na tatuaże często wymaga odwagi i pewności siebie. Proces tatuowania często wiąże się bowiem z dużym bólem. Olga Kleczkowska wyznała, że nie tęskniła za tym dyskomfortem podczas "dziarania".

"Pierwsza moja dziara od czerwca, nie będę kłamać — nie tęskniłam za tym uczuciem. O ile posiadanie dziar jest super, to niestety bardzo źle znoszę proces tworzenia. Dobrze, że miałam mentalne wsparcie w postaci Patryka" - napisała pod filmem, na którym widzimy proces tworzenia jej nowego tatuażu.

Olga Kleczkowska z "Top Model" eksperymentuje z wyglądem

W ostatnich latach Olga Kleczkowska przeszła znaczącą metamorfozę. Jej ciało zdobią teraz liczne tatuaże, które była modelka prezentuje z ogromną dumą. Co więcej, sama zainteresowała się sztuką tatuażu. Dzięki doskonaleniu pasji stała się doświadczoną tatuażystką.

Olga Kleczkowska nie boi się eksperymentować z wyglądem. Często zmienia kolory włosów, a jej styl jest dość odważny. Uczestniczka programu "Top Model" przekształciła swoją rozpoznawalność w sukces w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami nowymi wersjami siebie. Olga Kleczkowska wciąż wypróbowuje różne warianty swojego wyglądu. Przez wiele lat była wierna ciemnym, prostym włosom i z grzywką, do których niedawno wróciła. Wcześniej wypróbowała jednak ognisty rudy, fiolet, zieleń czy piękny, niebieski odcień. W którym z tych kolorów wyglądała najlepiej?

Zobacz zdjęcia Olgi Kleczkowskiej w różnych odsłonach:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości