Agnieszka Włodarczyk szczerze o pożyczaniu pieniędzy. "Wychodzę na zołzę"

Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk
Źródło: MWMEDIA
Agnieszka Włodarczyk zdecydowała się poruszyć temat, powszechnie uważany za tabu. Za pomocą mediów społecznościowych przypomniała swoje doświadczenia związane z pożyczaniem pieniędzy. Aktorka otwarcie podzieliła się informacją, że obecnie nie udziela pożyczek i czasem decyduje się na stanowcze odmowy.

Agnieszka Włodarczyk może pochwalić się imponującą ścieżką zawodową. Pamiętamy jej występy w popularnych produkcjach takich jak "Sara", "13 posterunek" czy "E=mc2". Obecnie Agnieszka Włodarczyk spełnia się jako influencerka, chętnie dzieląc się skrawkami życia prywatnego u boku sportowca, Roberta Karasia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

czt_castorama POPR
Dorota Szelągowska o najtrudniejszym projekcie w całej jej karierze
Źródło: "Co Za Tydzień"

Agnieszka Włodarczyk o pożyczaniu pieniędzy

Agnieszka Włodarczyk pozostaje w nieustającym kontakcie z fanami, odpowiadając między innymi na zadane przez nich pytania na Instagramie. Tym razem jednak to aktorka postanowiła zainicjować dyskusję i to ona spytała obserwatorów o kwestię pieniędzy.

"Czy zdarzyło wam się pożyczyć komuś pieniądze? Lubicie pożyczać? […] Czy potem musicie się upominać o zwrot i źle się z tym czujecie? Przyjmujecie wymówki, że teraz nie mają, ale oddadzą za miesiąc/ dwa? Czy znajomość się przez to kończy, bo na koniec dnia to wy wychodzicie na ch..., że się upominacie? Temat niewygodny, ale warto go podjąć" - stwierdziła.

Mimo że aktorce zdarzało się otrzymywać spóźnione zwroty pożyczek, nigdy nie padła ofiarą oszustwa. Teraz jednak teraz postanowiła wyznaczyć sobie granicę i zdecydowanie nie udziela pożyczek, aby uniknąć ewentualnych problemów.

"Ja na szczęście nie trafiłam na taką sytuację, zawsze wszyscy mi oddawali, chociaż nie zawsze w terminie. Teraz po prostu nie pożyczam. Może czasem wychodzę na zołzę, ale przynajmniej śpię spokojnie. Jestem zdrową egoistką…" - podsumowała.

Fani komentują wyznanie Agnieszki Włodarczyk

Pod postem, w którym Agnieszka Włodarczyk podzieliła się swoją opinią na temat pożyczania pieniędzy, wybuchła zaciekła dyskusja. Według wielu internautów udzielanie pomocy innym poprzez udzielanie pożyczek często stanowi działanie zgodne z dobrymi zasadami, umożliwiające rozwiązanie poważnych problemów finansowych.

"Gdyby nikt nie pożyczał mojej mamie, nie mielibyśmy za co jeść na końcówce miesiąca. Oddawała, ale i tak zawsze nie starczało w kolejnym miesiącu. Także dziękuje wszystkim, którzy pożyczają! Bez takich osób chodziłabym wówczas głodna" - czytamy

Są jednak i tacy, którym doświadczenia skłaniają raczej do powściągliwości w tym temacie.

"Zdarzyło mi się i zostałam, delikatnie mówiąc, okradziona z własnych pieniędzy […] Chcesz stracić kumpla, pożycz mu kasę. Przerabiałam to w rodzinie. Więcej nie będę" - napisała inna internautka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości