Agnieszka Włodarczyk świętuje urodziny w Dubaju. "Mam wszystko"

Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk
Źródło: MWMEDIA
Agnieszka Włodarczyk skończyła 43 lata. Aktorka razem z Robertem Karasiem i ich synkiem Milanem przebywa obecnie w Dubaju, gdzie też świętuje urodziny. Gwiazda pokazała zdjęcie z ukochanym z luksusowego hotelu. Nie ukrywała, że jest bardzo szczęśliwa.

Agnieszka Włodarczyk to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która zaczęła rozwijać swoją karierę jeszcze, gdy była nastolatką. Potem wszystko potoczyło się w błyskawicznym tempie. W ostatnich latach o gwieździe jest głośno jednak nie ze względu na jej dokonania zawodowe. Media rozpisują się głównie bowiem o życiu prywatnym celebrytki.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

25112023_MAMTALENT_WIENIAWA_URODZINY
Julia Wieniawa o 25. urodzinach. Podsumowała dotychczasową karierę
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka Włodarczyk świętuje urodziny w Dubaju

Agnieszka Włodarczyk jest spełniona zawodowo oraz prywatnie i nie ukrywa swojego szczęścia. Gwiazda kilka lat temu zaczęła układać sobie życie u boku słynnego polskiego triathlonisty, mistrza i rekordzisty świata Roberta Karasia. Zakochani wspierają się na co dzień i uchodzą za jedną z najbardziej zgranych par w branży. Doczekali się także wspólnego potomka.

Niedawno rodzina wyjechała do Dubaju. Agnieszka Włodarczyk, Robert Karaś i ich syn Milan podziwiają już od jakiegoś czasu uroki egzotycznego miasta i nie ukrywają, że czują się niczym w prawdziwym raju. Teraz celebryci mieli prawdziwą okazję do świętowania. Aktorka bowiem skończyła 43 lata.

Mam wszystko. Dziś kończę 43 lata
- napisała na Instagramie.

Fani pod postem złożyli urodzinowe życzenia jubilatce. Wypowiedziało się także sporo gwiazd.

"Spełnienia marzeń Trzynastko życzy trzynastka!" - napisał Aleksander Baron.

"Wszystkiego, co najlepsze!!! Chyba to był piękny rok dla Ciebie. Życzę, żeby kolejne były jeszcze lepsze!!!" - dodała Daria Widawska.

"Stooo laaat! Niech wszystko, co dobre trwa" - napisała Ewelina Lisowska.

Agnieszka Włodarczyk zaskoczyła informacją o ślubie z Robertem Karasiem

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś potwierdzili, że są razem w 2020 roku. Aktorka wcześniej była w kilku stałych związkach, a jej ukochany był żonaty. Triatlonista w latach 2012-2019 był bowiem mężem Natalii Ćwik. Teraz sportowiec po raz drugi stanął na ślubnym kobiercu.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś pochwalili się, że zostali małżeństwem. Para ogłosiła tę wiadomość za pomocą romantycznej sesji zdjęciowej, która została wykonana w Dubaju. Fani zakochanych wyciągnęli wówczas błędne wnioski, że celebryci pobrali się właśnie poza granicami kraju. Aktorka szybko jednak zdementowała te doniesienia i wyznała, że powiedziała "tak" Robertowi Karasiowi jeszcze w Polsce, na niedługo przed ich wyjazdem.

"Prawdziwy ślub wzięliśmy ponad miesiąc temu w Polsce [...]. A tutaj mieliśmy taki ślub już dla siebie, to się właśnie nazywa 'ślub symboliczny'. Nie było nikogo, kto nam go udzielał, nawet 'aktora'. Po prostu powiedzieliśmy sobie przysięgę w oczy. Było to bardzo intymne, przepiękne. Do tej pory się wzruszam, jak o tym mówię" - zdradziła na InstaStories.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości