Agnieszka Woźniak-Starak o karierze youtuberki. "Jestem wniebowzięta"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Reporter:
Anna Pawelczyk-Bardyga
Agnieszka Woźniak-Starak i Gabi Drzewiecka prowadzą program na YouTube

Agnieszka Woźniak-Starak razem z Gabi Drzewiecką jakiś czas temu założyły własny kanał na YouTube "trójkat", w którym rozmawiają z ciekawymi osobami. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą prowadząca "Dzień dobry TVN" powiedziała, jak czuje się w nowej roli.

Agnieszka Woźniak-Starak jest znaną polską dziennikarką. Od 2013 r. jest związana ze stacją TVN, w której prowadziła wiele programów takich jak "Aplauz, Aplauz!", "Ameryka Express", "Stylowy magazyn" czy "Big Brother Arena".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Agnieszka Woźniak-Starak o działalności na YouTube
Agnieszka Woźniak-Starak o działalności na YouTube Agnieszka Woźniak-Starak o działalności na YouTube

Agnieszka Woźniak-Starak — kariera

Od 2020 r. możemy oglądać ją w roli prowadzącej program "Dzień dobry TVN" w parze z Ewą Drzyzgą. To jedyny kobiecy duet prowadzących w tym programie. Agnieszka Woźniak-Starak nie mówi jednak stop, jeśli chodzi o jej karierę.

Dziennikarka zawiesiła sobie poprzeczkę bardzo wysoko i stale tworzy nowe rzeczy. Kilka miesięcy temu Agnieszka Woźniak-Starak ogłosiła swój nowy projekt. Wraz z Gabi Drzewiecką założyła kanał w serwisie YouTube o nazwie "trójkąt", w którym rozmawiają z ciekawymi osobami ze świata show-biznesu.

Na ich koncie możemy znaleźć już cztery autorskie rozmowy z Malikiem Montaną, Dariuszem Szpakowskim, Wojciechem Mecwaldowskim czy z Maciejem Kawulskim. Ich rozmowy cieszą się dużym zainteresowaniem, a niebawem dziennikarki opublikują kolejny odcinek z nowym gościem.

Agnieszka Woźniak-Starak i Gabi Drzewiecka założyły kanał na YouTube

Ostatnio w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą dla cozatydzien.tvn.pl Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, czy czuje się już youtuberką.

- Jeszcze nie odcinam od tego kuponów, więc jeszcze chwilę, ale wczuwam się w rolę youtuberki. Oczywiście, że tak, taki jest zamysł, żeby zając tam już swoje miejsce, bo to najwyższa pora i robić coś swojego — powiedziała dziennikarka.

Agnieszka Woźniak-Starak zaznaczyła, że bardzo cieszy się z tego projektu bowiem to ona i Gabi Drzewiecka są pomysłodawczyniami wszystkich kwestii dotyczących "trójkąta".

- Po pierwsze to jest ogromna frajda, bo robimy to w gronie bardzo dobrych znajomych, robimy to na własnych zasadach, sami to wymyślamy, robimy to tak, jak to widzimy, to takie nasze dziecko, więc bardzo mi się to podoba. Robimy to w super miejscu, oprawę muzyczną zrobił nam Kuba Karaś, z czego jesteśmy bardzo dumni. Mamy świetne logotypy, czołówkę, jestem wniebowzięta — wyjawiła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości