Fani zarzucają Jakubowi Rzeźniczakowi zdradę ciężarnej partnerki. Odpowiedział

Jakub Rzeźniczak
Jakub Rzeźniczak odpowiedział hejterom
Źródło: MWMEDIA
Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka odpowiedzieli na złośliwe uwagi internautów, którzy wypominali piłkarzowi, że zostawił ciężarną Magdalenę Stępień, gdy była tuż przed porodem. Kapitan Wisły Płock nie wytrzymał i po raz pierwszy od dawna zareagował na jeden z komentarzy. Potem do dyskusji włączyła się także jego ukochana.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka chętnie chwalą się swoją miłością w mediach społecznościowych. Para kilka miesięcy temu, podczas wciąż trwającej żałoby po synu piłkarza, wzięła bajkowy ślub na plaży w Miami, przez co doświadczyli sporej krytyki ze strony internautów. Użytkownicy sieci często wypominają kapitanowi Wisły Płock, że zostawił swoją byłą partnerkę, Magdalenę Stępień, gdy była w dziewiątym miesiącu ciąży, a potem aż do chwili choroby i śmierci swojego syna, nie interesował się dzieckiem. Jakub Rzeźniczak i jego nowa ukochana z reguły nie odpowiadają na podobne komentarze i nie reagują na hejt. Aż do teraz.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Piotr Stramowski o hejcie i wychowaniu córki. "Staram się i Kasia też"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka odpowiadają internautom

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka opublikowali niedawno zdjęcie, które wzbudziło wiele skrajnych emocji. Para pokazała się bowiem w wersji półnagiej, przytulając się na kanapie. Celebryci zaznaczyli, że fotografia nie jest dla nich kontrowersyjna, a oni sami "lubią być razem". Dopisali także zdanie "czy komuś dzieje się krzywda?". To właśnie te słowa uruchomiły internautów.

Użytkownicy sieci nawiązali do momentu, w którym Magdalena Stępień była w dziewiątym miesiącu ciąży i zaledwie kilka dni przed porodem została porzucona przez Jakuba Rzeźniczaka. Modelka w późniejszych wywiadach zdradziła, że piłkarz, w momencie, gdy ona rodziła, był na randce z Pauliną Nowicką. Celebrytka dodała, że problemy w ich związku zaczęły się pojawiać właśnie w momencie, gdy poczęło się ich dziecko.

"Do momentu aż zajdziesz w ciążę" - podsumowała opisywane przez Paulinę Nowicką szczęście jedna z internautek.

Jakub Rzeźniczak postanowił odpowiedzieć na ten komentarz. Zapewnił, że nigdy nie zdradził Magdaleny Stępień.

"Kolejna. Od poprzedniej partnerki odszedłem nie z powodu ciąży. Ludzie się rozstają w różnych okolicznościach. Nie zdradziłem. Łyka pani kłamstwa bardzo szybko" - odpisał.

Pod komentarzem pojawiło się wiele nowych wiadomości. W końcu do dyskusji dołączyła także Paulina Nowicka, która szybko ucięła temat.

"To chyba nie jest twoja sprawa..." - napisała obecna żona piłkarza.

Jakub Rzeźniczak o stracie syna

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień rozstali się jeszcze przed narodzinami Oliwiera. Chwilę później piłkarz znalazł nową miłość, której w grudniu 2021 roku się oświadczył. Celebryta w wywiadzie dla serwisu sport.pl. przyznał, że to właśnie między innymi dla Pauliny Nowickiej dziś stara się ułożyć sobie życie na nowo. Internauci wiele razy zarzucali mu, że nie cierpi po śmierci syna: dobrze się bawi w towarzystwie ukochanej i robi sobie z nią pamiątkowe tatuaże, wstawia radosne posty i korzysta z życia. W czasie żałoby po zmarłym chłopcu wziął też ślub. Jakub Rzeźniczak odpowiadał na te komentarze dość stanowczo, tłumacząc, że każdy radzi sobie ze stratą inaczej.

"Najważniejsza jest dla mnie żałoba wewnętrzna. (...) Noszę ją w sobie, ale jak wygrywamy mecz, też staram się cieszyć ze wszystkimi. Życie musi toczyć się dalej. Ja też mam narzeczoną, nową rodzinę. Staram się wyciągać wnioski ze swoich poprzednich błędów i budować coś na nowo. Myślę, że tego chciałby też mój nieżyjący syn" - powiedział.

Piłkarz ma jeszcze jedno dziecko, pięcioletnią córkę ze związku z Eweliną Taraszkiewicz. Dziewczynka i jej sławny tata przez jakiś czas często się widywali i mieli dobre relacje. Od czasu, gdy Jakub Rzeźniczak wszedł w nowy związek, nie odwiedza jednak córki. Ewelina Taraszkiewicz w rozmowie z Jastrząb Postem wyznała, że mała Inez nie poznała wciąż nowej żony swojego ojca. Celebrytka zaznaczyła, że proponowała parze spotkanie z dziewczynką, jednak "nie byli zainteresowani".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości