Katarzyna Gąsienica zaliczyła zabawną "wpadkę". "To po turecku nieprzyzwoite słowo"

Autor:
Dominika
Kowalewska
"Azja Express". Katarzyna Gąsienica zaliczyła niezłą wpadkę

W tej edycji "Azji Express" w wyścigu wzięło udział jedno z najbardziej lubianych małżeństw stacji TTV Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie. W najnowszym odcinku dojdzie do zabawnej pomyłki, która wywoła prawdziwe salwy śmiechu.

W "Azja Express" wyścig dopiero się zaczął. Choć wystartowało w nim 8 par, już pierwsza z nich musiała pożegnać się z dalszym udziałem w show. Tym razem padło na Czesława Mozila i jego żonę, którzy dotarli na metę odcinka w miejscowości Kütahya jako ostatni.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Azja Express"

"Azja Express" - zwiastun nowego sezonu
"Azja Express" - zwiastun nowego sezonu
wideo 2/8

"Azja Express". Katarzyna Gąsienica pomyliła nazwę miejscowości?

Kolejny poranek to kolejny wyścig. W "Azja Express" nie ma czasu na odpoczynek. Ten, kto zwolni choć na chwile, pożegna się z dalszym udziałem w programie. Uczestnicy starają się ze wszystkich sił, by jak najszybciej dotrzeć do wyznaczonego przed Darię Ładochę celu. W wielu przypadkach przeszkodą w zrealizowaniu zadania jest język. Uczestnicy próbują porozumieć się z mieszkańcami po angielsku, co, choć w Stambule się sprawdziło, w mniejszych miejscowościach nie przychodzi już tak łatwo. Kolejną przeszkodą bywają również nazwy miejscowości. Przekonała się o tym Katarzyna Gąsienica.

Uczestnicy przygotowali sobie tabliczkę, na której zapisali nazwę pożądanej miejscowości. Nagle z trzymającą w rękach napis Kasią Gąsienicą zaczęto robić sobie zdjęcia. To zaniepokoiło małżonków, jednak byli pewni, że nie pomylili ani jednej literki. Gdy udało im się złapać stopa, kierowca postanowił uświadomić im błąd. "Otuzbir Kimya" - widniało na tabliczce Gąsieniców.

"Wiecie, co robicie źle?" - zapytał kierowca. "'Otuzbir' to po turecku nieprzyzwoite słowo" - dodał.

Okazało się, że oznacza... masturbację. Katarzyna Gąsienica była zażenowana całą sytyuacją.

"I ja z tym stałam?!" - zapytała.

"Azja Express". Andrzej Gąsienica o wychowaniu dzieci

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie zdobyli popularność dzięki udziałowi w show "Gogglebox. Przed telewizorem". Choć widzowie nie od razu ich pokochali, z czasem małżonkowie zjednali sobie ich serca i stali się jedną z najbardziej lubianych par w show. Andrzej Gąsienica jest rodowitym góralem, który wychował się u podnóża Tatr. Swoją ukochaną żonę poznał w barze, kiedy to przyszedł na spotkanie z kolegą. Katarzyna szybko przeprowadziła się do partnera i zamieszkała w jego rodzinnym domu.

- Nie pamiętam, jak poznała moich braci, ale z mamą było tak, że ona szukała pracy w Zakopanem i mieszkała w pensjonacie. Ja wtedy jeździłem z kinem objazdowym, ale kiedy wróciłem do domu, poszedłem do tego pensjonatu, wziąłem jej różową walizkę, spakowałem ją do niej i zabrałem do mnie. Przyszliśmy do domu i powiedziałem mamie: "Mamo, to jest Kasia. Będzie z nami mieszkać". I wtedy mama poznała Kaśkę. Mama jest w miarę liberalna, a jeśli nie była, to przy mnie się bardziej zrobiła (śmiech) - powiedział w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

Więcej przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl:

Andrzej Gąsienica o córce i wychowaniu. Chciałby dla niej męża górala?

"Azja Express " – gdzie i kiedy oglądać?

Program "Azja Express" znalazł się w wiosennej ramówce stacji TVN. Można go oglądać w soboty o godzinie 20.00 w TVN i player.pl.

Na ten moment w wyścigu "Azja Express" biorą udział:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości