Aktor z "The Walking Dead" walczy o życie. Diagnoza lekarzy jest dramatyczna

Erik Jensen ma poważne problemy ze zdrowiem
Erik Jensen ma poważne problemy ze zdrowiem
Źródło: Getty Images
Erik Jensen, który odgrywał rolę doktora Stevensa Edwardsa w kultowym serialu "The Walking Dead", zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. U aktora zdiagnozowano zaawansowanego raka jelita grubego, co jest niezwykle trudnym wyzwaniem zarówno dla niego, jak i jego bliskich, którzy zaapelowali o pomoc.

Erik Jensen, znany głównie z roli w "The Walking Dead," zagrał również w innych znaczących produkcjach, takich jak "Mr. Robot," "Blacklist" czy "Mindhunter." Aktor zyskał uznanie za swoją wszechstronność, ale aktualnie, niestety, zmaga się z nieuleczalną chorobą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Kinga Jasik o roli Wiki w serialu "Skazana" i trudnych intymnych scenach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Erik Jensen z "The Walking Dead" choruje na nowotwór

Według informacji przekazanych przez serwis Entertainment Weekly u Erika Jensena został zdiagnozowany rak jelita grubego w czwartym stadium, z przerzutami do wątroby. Mimo to, lekarze nie rezygnują z walki i starają się podejść do leczenia z optymizmem. Erik Jensen jest młody i silny, co daje nadzieję na przeprowadzenie dwóch poważnych operacji chirurgicznych, które mogą pomóc mu w walce z chorobą.

Co niezwykle wzruszające, obsada "The Walking Dead" oraz cała ekipa produkcyjna wyraziła jedność i wsparcie wobec Erika Jensena w tych trudnych chwilach. Aktor może liczyć na pomoc nie tylko swojej rodziny i najbliższych przyjaciół, ale także na wsparcie ze strony swoich kolegów z planu.

Przyjaciele i fani Erika Jensena również łączą się w gestach wsparcia. Na platformach społecznościowych pojawiają się liczne wpisy i akcje, które mają na celu zebrać fundusze na leczenie aktora.

Erik Jensen w serialu "The Blacklist"
Erik Jensen w serialu "The Blacklist"
Źródło: Getty Images

Ekipa filmowa apeluje o pomoc dla Erika Jensena

Informację o stanie zdrowia Erika Jensena przekazał scenarzysta serialu "The Walking Dead", Scott Gimple, poprzez wpis na mediach społecznościowych. Podzielił się smutnym faktem, że Erik Jensen, który w piątym sezonie serialu odegrał ważną rolę, zmaga się z rakiem jelita grubego. Jego wpis zawierał także apel o wsparcie finansowe dla aktora.

Na stronie GoFundMe, do której przekierowywał link umieszczony przez Scotta Gimple'a, znajdziemy więcej informacji na temat sytuacji Erika Jensena. Okazuje się, że aktorowi diagnozowano tętniaka mózgu zaledwie półtora roku temu, co sprawia, że jego obecna walka z zaawansowanym rakiem jest jeszcze bardziej dramatyczna. Mimo to Erik Jensen nie traci ducha walki i dąży do zachowania pozytywnego podejścia do trudnej sytuacji.

Jeffrey Dean Morgan, który w serialu wcielił się w postać Negana, podzielił się postem Scotta Gimple'a na swoim profilu, wyrażając swoje wsparcie i dodając wzruszające słowa o Eriku Jensenie.

"Nigdy nie miałem okazji pracować z Erikiem, aż do teraz. Słyszałem tylko wiele rzeczy o tym, jakim jest wspaniałym facetem. Wiem, że jemu i jego rodzinie przydałaby się pomoc… Każdego rodzaju" - napisał na Twitterze. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości