Ewa Minge krytycznie o stylizacjach z tegorocznych Oscarów. Nie była łaskawa dla Ariany Grande

Ariana Grande, Ewa Minge
Ariana Grande, Ewa Minge
Źródło: Getty Images, MWMEDIA
Ewa Minge w najnowszym wywiadzie oceniła stylizacje gwiazd z 96. gali rozdania Oscarów, która obyła się w nocy z 10 na 11 marca 2024 roku. Polska projektantka wyznała, które stylizacje podobały się jej najbardziej, a kto jej zdaniem źle dobrał kreację.

Gala rozdania Oscarów jak i same kreacje gwiazd, które są zaproszone na uroczystość, co roku budzą wielkie, a niekiedy także skrajne emocje. Stylizacjom hollywoodzkich sław przyjrzała się polska projektantka mody. Ewa Minge w najnowszym wywiadzie zdradziła, kto jej zdaniem prezentował się najlepiej, a kto najgorzej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

15122023_SZAFYGWIAZD_MYSZKOWSKI_ODCINEK
Leon Myszkowski kiedyś trzymał ubrania na krześle. W eleganckiego mężczyznę zmieniła go ukochana
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ewa Minge oceniła kreacje z tegorocznej gali rozdania Oscarów

Ewa Minge udzieliła wywiadu dla serwisu Plejada, w którym pochyliła się nad kreacjami gwiazd z tegorocznej gali rozdania Oscarów. Polka zdradziła, że bardzo podobały się jej stylizacje między innymi Evy Longorii, Zendai, Sandry Huller oraz Charlize Theron

Projektantka zauważyła, że artyści w tym roku stawiali głównie na minimalizm, albo wręcz przeciwnie - szli w stronę przepychu, co nie zawsze wychodziło im dobrze.

"Tegoroczne kreacje oscarowe można podzielić na dwie części. Jedna z nich to powrót do niezwykle modnego obecnie trendu minimalizmu opartego na architektonicznej formie, a druga to przepych formy, który — w mojej ocenie — ma za zadanie 'przepchanie' w tłumie właścicielki kreacji na piedestał. I właśnie w tych przypadkach stało się odwrotnie" - powiedziała Ewa Minge. 

Charlize Theron
Charlize Theron
Źródło: FilmMagic

Ewa Minge nie była zachwycona wyborem Ariany Grande

Ewa Minge wyjaśniła, które kreacje gwiazd nie przypadły jej do gustu i wytłumaczyła dlaczego. Projektantka wyznała, że jej zdaniem najgorszą suknię na czerwonym dywanie zaprezentowała Ariana Grande.

Drobna Ariana Grande, wepchana w kołdry i poduszki, nie tylko nie zachwyciła, ale stała się niewidoczna pomimo objętości kreacji. W mojej ocenie to była najbardziej nietrafiona kreacja tegorocznych Oscarów.
- oceniła projektantka w rozmowie z Plejadą.
Ariana Grande
Ariana Grande
Źródło: WireImage

Ewa Minge nie była także łaskawa dla Jennifer Lawrence.

"Dom mody Dior spróbował wypromować groszki na wielki wieczór. Da się, ale nie w wydaniu, jaki pokazał na Jennifer Lawrence. Biorąc pod uwagę, że był to Dior Couture, kreacja tym bardziej nie nadawała się na galę" - skomentowała.

Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence
Źródło: FilmMagic, Inc

Projektantka nie była zachwycona także stylizacją od innego słynnego na całym świecie domu mody.

"Jak się okazuje, znany dom mody nie zawsze potrafi sprostać wyzwaniu. Tak stało się w przypadku Da'Vine Joy Randolph, która miała na sobie suknię od Louis Vuitton. Miało być zamaszyście i pięknie, ale było zbyt dużo, zbyt połyskliwe i jeszcze ten nieszczęsny tren... Zamiast kreacji oskarowej wyszła spora beza" - oceniła Ewa Minge.

Da'Vine Joy Randolph
Da'Vine Joy Randolph
Źródło: FilmMagic, Inc

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images, MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości