Znana aktorka pokazała świadectwo córki. Były na nim same jedynki, jednak jest pewien haczyk

Aldona Orman z mężem i córką Idalią
Aldona Orman z mężem i córką Idalią
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Aldona Orman pochwaliła się świadectwem swojej 14-letniej córki. Dziewczynka na koniec roku zgromadziła... same jedynki. Aktorka opublikowała zdjęcie dokumentu w swoich mediach społecznościowych i wprost pękała z dumy. "Jesteśmy szczęśliwi" - podkreśliła.

Aldona Orman to nie tylko znana aktorka, ale także mama na pełen etat. Gwiazda, która zasłynęła rolami w polskich, popularnych serialach wychowuje na co dzień nastoletnią córkę. Idalia idzie w ślady mamy i już jakiś czas temu zadebiutowała w show-biznesie, jednak nie polskim, a niemieckim. 14-latka w jednym z tamtejszych programów pochwaliła się swoimi umiejętnościami wokalnymi. Oprócz nauki śpiewu córka Aldony Orman kontynuuje też zwykłą edukację. Niedawno jej sławna mama pochwaliła się świadectwem córki, na którym były... praktycznie same jedynki.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Aldona Orman pochwaliła się świadectwem córki z samymi jedynkami

Córka Aldony Orman ukończyła właśnie ósmą klasę szkoły podstawowej. 14-latka przyniosła do domu świadectwo, które jej sławna mama opublikowała na swoim Facebooku. Aktorka napisała, że jej pociecha otrzymała promocję do dziewiątej klasy i świetnie spisywała się w swoich szkolnych obowiązkach. Oceny na świadectwie nastolatki mogą jednak wielu zdziwić, ponieważ są to same jedynki. Aldona Orman bardzo się jednak cieszy z takiego stanu rzeczy.

"Idalia 1 lipca zakończyła rok szkolny i otrzymała świadectwo ukończenia ósmej klasy. Jesteśmy szczęśliwi (tata też), a ja bardzo dumna, gdyż, jak zwykle, moja kochana córeczka ma na świadectwie same jedynki" - napisała.

Aktorka przy okazji złożyła także ukochanej córce życzenia.

"Moja wspaniała Idolko, bądź szczęśliwa w każdej chwili, miej mnóstwo radości z tego co robisz i wielu wspaniałych, życzliwych ludzi naokoło! Miej piękne życie! Wszystkim wam życzę również wszystkiego, co wspaniałe w każdej chwili! Niech szczęście wam sprzyja" – dodała.

Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu
Martyna Wojciechowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swojej dorastającej córce. Okazuje się, że Marysia nie chce iść w ślady ani mamy, ani taty i ma całkiem inny pomysł na przyszłą karierę. Podróżniczka zaznaczyła, że dziewczynka nie zamierza też wchodzić w świat show-biznesu i chociaż otrzymuje dla niej propozycje do sesji zdjęciowych, wszystkie odrzuca.

Córka Aldony Orman uczy się w niemieckiej szkole

Aldona Orman cieszy się z jedynek na świadectwie córki, ponieważ jej pociecha uczy się w szkole polsko-niemieckiej, gdzie obowiązuje niemiecki system oceniania. U naszych zachodnich sąsiadów jedynka to najwyższa możliwa ocena, co oznacza, że 14-letnia Idalia jest po prostu prymuską. Aktorka już jakiś czas temu wyjaśniała wszystko fanom.

"Jak cudownie mieć taką córeczkę która, niezmiennie od siedmiu lat, przynosi świadectwo na półrocze i na koniec roku z samymi 'jedynkami'. Gwoli wyjaśnienia, Idalia jest w polsko-niemieckiej szkole, gdzie 'jedynka' oznacza 'szóstkę', która jest najlepszą oceną w polskich szkołach" - pisała wówczas na Facebooku.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości