Aleksander Milwiw-Baron obchodzi urodziny. Wyznał, dzięki komu jest szczęśliwy

Aleksander Milwiw-Baron o tym, co najbardziej go uszczęśliwia
Aleksander Milwiw-Baron o tym, co najbardziej go uszczęśliwia
Źródło: MWMEDIA
Aleksander Milwiw-Baron obchodził niedawno 39. urodziny. Z tej okazji muzyk podzielił się szczerym wyznaniem, w którym podsumował ostatnie miesiące. Wyjawił, co sprawia, że jest szczęśliwym człowiekiem.

Aleksander Milwiw-Baron jest gitarzystą, który od wielu lat prężnie działa na polskiej scenie muzycznej. Popularność przyniósł mu zespół Afromental, który współtworzy od 2004 roku. Grupa ma na swoim koncie debiut filmowy — zagrali w drugim sezonie serialu stacji TVN "39 i pół" oraz nagrali utwory do filmu "Kochaj i tańcz".

Od ponad roku Aleksander Milwiw-Baron związany jest z Sandrą Kubicką.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

kubicka zmęczenie sławą
Sandra Kubicka jest zmęczona sławą. "Wręcz mnie to dręczy"

Aleksander Baron zdradził, co go uszczęśliwia

Związek Sandry Kubickiej i Aleksandra Milwiwa-Barona kwitnie, co możemy obserwować dzięki mediom społecznościowym. Para spędza wspólnie czas, wyjeżdża wakacje, a nawet — mieszka ze sobą. Sandra Kubicka jakiś czas temu opowiedziała o tym, jakim współlokatorem jest jej ukochany.

"Alek ma takiego samego bzika na punkcie czystości. U nas w domu jest czyściusieńko, wszystko jest poukładane, każdy ma swoją przestrzeń. Poukładaliśmy wszystko razem, spędzamy ze sobą każdy dzień. Muszę przerobić to z moim psychologiem, bo za każdym razem, kiedy wchodzę w nowy związek, to chcę wszystkiego nowego. Odcinam wszystko stare, przeprowadzam się, wyprzedaje szafę" - mówiła modelka w rozmowie z Jastrząb Post.

Potwierdzenia faktu, że parę łączy silnie uczucie, nie trzeba mocno szukać. Niedawno gitarzysta obchodził urodziny i z tej okazji opublikował wyjątkowy wpis. Artysta zdradził, że to Sandra Kubicka sprawia, że czuje się wyjątkowo szczęśliwy.

"To zdjęcie opisuje z jaką radością, otwartością i wdzięcznością wchodzę w 39. rok życia, cały na złoto! Nie czułem się szczęśliwszy, zdrowszy i młodszy niż dzisiaj. A to dzięki moim ukochanym @sandrakubicka oraz @lilly_luna_kubicka, moim Przyjaciołom i wszystkim, którzy pamiętali o moich urodzinach" - czytamy pod zdjęciem.

Muzyk przy okazji podziękował wszystkim za życzenia, które przez cały dzień do niego spływały.

"Dziękuję za tysiące życzeń, które od Was otrzymałem, czuję wielką wdzięczność. Wysyłam je z nawiązką wszystkim życzącym, bo każde z nas zasługuje na tyle miłości, zdrowia i szczęścia ile otrzymałem od Was ja. I to nie tylko w urodziny a codziennie!" - dodał.

Jak para spędziła ten wyjątkowy dzień? Jak się okazuje, zgodnie z ich prywatną tradycją, udali się do nieodkrytego przez nich zakątka świata. Który kierunek wybrali tym razem?

"Kontynuując naszą urodzinową tradycję, zostałem porwany przez Sandy w magiczne miejsce, którego jeszcze nie odwiedziliśmy. Seszele welcome to!" - zdradził.

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron - historia miłości

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron o tym, że połączyła ich coś więcej, niż przyjaźń, poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Modelka jest niezwykle aktywna na Instagramie. Jakiś czas temu na profilu umożliwiła internautom zadawanie pytanie. Wówczas Sandra Kubicka otworzyła się i opowiedziała o początkach relacji z Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Para poznała się cztery lata przed tym, jak połączyła ich miłość.

"Cztery lata temu poszliśmy na drinka jako znajomi. Potem wysyłaliśmy sobie gołębie z listami, bo uciekłam z powrotem do Miami. Tylko przez Ocean Atlantycki ciężko im było dolecieć — huragany na Florydzie i te sprawy — wiecie. Na szczęście dotarły w tym roku. Nie no, żarty na bok — znaliśmy się oczywiście. Na pewno przeszliśmy sobie przez myśl nie raz, ale nie patrzyliśmy na siebie w ten sposób, pod kątem związku i miłości. Nie byliśmy na siebie gotowi. Teraz jest czas na nas. Przyciągnęliśmy siebie myślami. Pamiętam, jak powiedziałam do Harry'ego coś o Alku, tak po prostu, że jest mega przystojnym ciachem i wydaje się ciepłą osobą. Kilka dni później na niego wpadłam i już nie puściłam. Nic się nie dzieje bez przyczyny" - napisała wówczas na swoim InstaStories.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości