Aleksandra Adamska o swoim sukcesie. "Nie zastanawiałam się, jakie to przyniesie korzyści"

Aleksandra Adamska o sukcesie "Pati"
Aleksandra Adamska o sukcesie "Pati"
Źródło: MWMEDIA
Aleksandra Adamska w ostatniej rozmowie z nami powiedziała o sukcesie "Pati". Aktorka zaznaczyła, że nie spodziewała się tak dużego sukcesu po emisji pierwszego sezonu "Skazanej", a następnie spin-offu "Pati".

Aleksandra Adamska zyskała dużą popularność po roli Pati w serialu "Skazana". Widzowie bardzo szybko pokochali serialową bohaterkę, którą swoją charyzmą i nieprzeciętnym wizerunkiem oczarowywała fanów serialu w każdym odcinku.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Aleksandra Adamska o niespodziewanym sukcesie "Pati"
Aleksandra Adamska o niespodziewanym sukcesie "Pati"

Aleksandra Adamska o sukcesie "Pati"

Niedługo później stacja TVN wyemitowała drugi sezon serialu "Skazana", a po nim mogliśmy oglądać pierwszy w Polsce spin-off "Pati", który wprowadza widzów w historię koleżanki Alicji Mazur. Wszystkie odcinki możecie obejrzeć na platformie Player.pl, a już tej jesieni w telewizji ruszy kolejny, trzeci już sezon "Skazanej".

Anna Pawelczyk-Bardyga z cozatydzien.tvn.pl była na planie serialu i porozmawiała z Aleksandrą Adamską. Aktorka wyznała, że nie spodziewała się tak dużego sukcesu Pati.

- Nie, nie spodziewałam się. Wiedziałam na pewno, że chcę zrobić tę postać tak, jak ją widzowie właśnie teraz mają i mogą oglądać. Ale też się nie zastanawiałam nad tym, jakie to przyniesie korzyści albo skutki, tylko chciałam to po prostu zrobić najlepiej, jak potrafiłam — powiedziała.

Aleksandra Adamska zdradziła, czy czuje, że Pati stała się kultową postacią

W serialu "Pati" tytułowa bohaterka dała się poznać z nieco cieplejszej i wrażliwej strony. Czy Aleksandra Adamska czerpała z własnych doświadczeń przy pracy nad spin-offem?

- Nie wiem, czy ze mnie, ale generalnie ma więcej wrażliwości, bo bardzo zależało mi na tym, żeby obrać tę postać z tego pancerza więziennego i dać właśnie kogoś, kto jest bardzo realny, tak bardzo, że nagle ta historia wlewa się w serca widzów, w umysły widzów. Bardzo wiele mam wiadomości od ludzi, którzy oglądają, że np. to jest pierwszy serial w życiu, do którego tak ostrożnie podchodzą, że cały tydzień się nastawiają na to, żeby obejrzeć kolejny odcinek, bo jest tak silnie rezonujący z nimi, pomimo tego, że wiedzą, że to jest fikcyjna postać, to coś jest takiego w tym, że to tak zabiera i tak przytrzymuje, że ma się wrażenie, jakby się przeżywało własną historię i na tym właśnie mi zależało, żeby ludzie nie wiedzieli oczywiście, że to tak się wydarzy. Jeżeli ludzie pokochali tak bardzo Pati i wierzą w nią i chcą ją i chcą za nią podążać, to nagle mogłam pokazać tę dużo bardziej kruchą i delikatną, bo to, co widzimy w spin-offie, to jest wnętrze tej Pati z więzienia — dodała aktorka.

Rola Pati w "Skazanej" przyniosła Aleksandrze Adamskiej dużą rozpoznawalność. Niektórzy uważają, że Pati jest już kultowa. Czy sama aktorka tak czuje?

- Podobno to jest ikoniczne. Wiem, że ludzie mówią, że każdy gdzieś próbuje znaleźć swoją Pati, że seplenią, że zdarzyły się dziewczyny, które na Halloween się przebierały za Pati. Jest to jakieś fascynujące, wspaniałe, ale jakoś nie czuję tego, że to jest aż takie — powiedziała.

Aleksandra Adamska w rozmowie z nami zdradziła również, jaka będzie Pati w trzecim sezonie serialu.

- To dalej będzie ta sama Pati i na pewno dla mnie będzie jeszcze dużo bardziej realna, głębsza, prawdziwsza, bo, bo mam ten cały spin-off i już z nim przyszłam do trzeciego sezonu. Ale na pewno, na pewno to będzie ta sama stara Pati, tylko z innymi, z innymi perturbacjami — dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości