Gwiazdy

Aleksandra Popławska pokazała córkę Antoninę. Fani: "Przepiękna"

Gwiazdy

Autor:
Urszula
Grabowska

Aleksandra Popławska to aktorka znana m.in. z "Szadzi". Rzadko pojawia się na salonach, jednak w mediach społecznościowych chętnie dzieli się momentami ze swojego życia. Tym razem pokazała na profilu na Instagramie swoja córkę Antosię.

Gwiazda serialu "Szadź" jest absolwentką wrocławskiej AST. Jej siostra również poszła w jej ślady i jest dyplomowaną aktorką. Co więcej, Aleksandra Popławska od lat związana jest z aktorem Markiem Kalitą, z którym ma córkę Antoninę. 46-letnia gwiazda postanowiła pochwalić się w mediach społecznościowych swoją pociechą, która na razie nie wiadomo czy pójdzie w ślady rodziców. Dziewczyna ma 17 lat i jest niewątpliwie podobna do mamy. Z instagramowego profilu wynika, że córka Marka Kality interesuje się fotografią i modelingiem.

Aleksandra Popławska o graniu z siostrą w serialu
Aleksandra Popławska o graniu z siostrą w serialu Aleksandra Popławska o graniu z siostrą w serialu Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aleksandra Popławska pokazała zdjęcie córki

Aleksandra Popławska ma ponad 100 tysięcy obserwujących na Instagramie. Takie zasięgi umożliwiają aktorce nagłaśnianie ważnych społecznie spraw, ale pozwalają także na dzielenie się istotnymi dla niej momentami z jej życia. Gwiazda serialu "Szadź" postanowiła pokazać 17-letnią córkę Antoninę, która właśnie wykonała sobie profesjonalne zdjęcia w stylu black &white.

Fani aktorki serialu "Wataha" są zachwyceni jej córką. Antonina Kalita ma podobne rysy twarzy do swojej mamy i, jak oceniają internauci, ma szansę na karierę w show-biznesie. Pod wpisem gwiazdy pojawiła się fala komentarzy. Miłe słowa pod adresem młodej Popławskiej napisała m.in. Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Lamparska.

"Przepiękna";

"Wow";

"Piękna, bardzo podobna do mamy".

Aleksandra Popławska o zawodzie: "Mam apetyt na więcej"

Gwiazda serialu "Szadź" jest nie tylko znakomitą aktorką, ale też reżyserką. W obu tych dziedzinach zdobyła wiele nagród. Swoją karierę w branży filmowo-teatralnej zaczęła jeszcze, będąc na studiach aktorskich. Szybko przeprowadziła się do stolicy, gdzie reżyserzy zaczęli ją obsadzać w rolach zdecydowanych, stanowczych kobiet. Jak sama mówi o swojej karierze:

"Prywatnie i zawodowo jestem spełniona, ale zawsze mam apetyt na więcej. Czuję, że rola mojego życia jeszcze przede mną" - wyznaje Aleksandra Popławska w wywiadzie dla "Women'sHealth".

Co więcej, gwiazda serialu "Wataha" postawiła w swoim życiu na zachowanie balansu między pracą, a życiem prywatnym. W związku z tym jest od lat zwolennikiem biohackingu.

"Jestem biohakerką, a przynajmniej staram się nią być. Pracuję nad sobą, bo to jest proces, który nigdy się nie kończy. Mój zawód to moje ciało i moja psychika, więc kondycja psychofizyczna jest dla mnie priorytetem" - zdradza gwiazda.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj więcej o Aleksandra Popławska:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości