Gwiazdy

Aleksandra Żebrowska jest w ciąży! Komentarz Anny Lewandowskiej to hit

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski

Aleksandra Żebrowska ponownie zaskoczyła internautów. Wszystko za sprawą pozytywnego testu. "To nie COVID, to Michał" - napisała w hasztagach pod fotką z testem, na którym widać dwie kreski. "Uwielbiam to poczucie humoru" - skomentowała sposób ogłoszenia ciąży jedna z obserwatorek Aleksandry Żebrowskiej. 

Aleksandra i Michał Żebrowscy od lat są jedną z najbardziej lubianych par obecnych w polskim show-biznesie. Para doczekała się trzech synów. Wieść o kolejnym potomku sprawiła, że w mediach społecznościowych zawrzało. Setki gratulacji, porad, troski i wyrazów uznania. Fanom pary wyjątkowo spodobał się także sposób, w jaki Aleksandra Żebrowska poinformowała o pozytywnym wyniku testu ciążowego. 

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski oczekują dziecka

Początki związku Michała Żebrowskiego z 15 lat młodszą Aleksandrą nie były łatwe. W oczach opinii publicznej związek był skazany na niepowodzenie. Na szczęście, para nie zrażając się niepochlebnymi opiniami, z biegiem czasu zacieśniała więzi. Zaledwie rok po ślubie, na świecie pojawił się pierwszy syn małżeństwa — Franciszek. W 2013 roku urodził się Henryk, a następnie, w 2020 roku urodził się Feliks. 

Nowy, 2022 rok zapowiada się równie ekscytująco. Jak poinformowała w mediach społecznościowych Aleksandra Żebrowska, na teście, który wykonała, pojawiły się dwie kreski. 

"Dwie kreski mimo szczepienia" - napisała żona Michała Żebrowskiego pod swoim postem na Instagramie. 

Internautom szczególnie przypadły do gustu hasztagi, które dodała Aleksandra Żebrowska. Pierwszy z nich brzmi "to nie covid" a drugi "to Michał", które potwierdzają doniesienia o ciąży. 

"Uwielbiam to poczucie humoru" - napisała jedna z obserwatorek.

Wiktoria Nowakowska z "Projekt Lady" o ojcu. "Powoli akceptuję, że nigdy nie będę go mieć"
Wiktoria Nowakowska z "Projekt Lady" o ojcu. "Powoli akceptuję, że nigdy nie będę go mieć" Finalistka "Projekt Lady" chciałaby odzyskać kontakt ze swoim tatą? "Powoli akceptuję fakt, że tego ojca nigdy nie będę mieć". Źródło: co za tydzień

Aleksandra Żebrowska w ciąży 

W mediach społecznościowych szybko zaroiło się od gratulacji. W kilka godzin pod zdjęciem pojawiło się ponad 50 tysięcy serduszek i dwa tysiące komentarzy. Ne jeden z nich zdecydowała się także Anna Lewandowska, jednak to słowa Zofii Zborowskiej-Wrony wywołały długą dyskusję.

- Szanuję. Wszystko przez brak dystansu. Gratulacje kochani - napisała pod zdjęciem Aleksandry Żebrowskiej Anna Lewandowska.

- A ja się waham nad drugim. GRATKI - skomentowała Zofia Zborowska-Wrona. 

- Widocznie Michał ma bardzo mocne "przeciwciała" - zażartował jeden z obserwatorów Aleksandry Żebrowskiej na Instagramie.

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości