Aleksandra Żebrowska pokazała ciążowy brzuch. Podpis do zdjęcia? Tylko ona mogła tak napisać

Aleksandra Żebrowska
Aleksandra Żebrowska
Źródło: MWMEDIA/Andras Szylagyi
Aleksandra Żebrowska jest w ciąży. Radosną nowiną podzieliła się z fanami w typowy dla siebie sposób. Teraz pokazała ciążowe krągłości. Pod zdjęciem brzucha dodała komentarz w swoim stylu. Chodzi o... młodą kapustę!

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski na początku lutego poinformowali fanów, że wkrótce ich rodzina się powiększy. Zrobili w to typowy dla siebie sposób, żartując, że mają na teście "dwie kreski mimo szczepienia". Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji, ale i zabawnych komentarzy od zaprzyjaźnionych gwiazd. Wpis Ani Lewandowskiej niemal od razu stał się hitem. Zobaczcie, co napisała.

Zobacz też: Aleksandra Żebrowska jest w ciąży! Komentarz Anny Lewandowskiej to hit

Aleksandra Żebrowska pokazała ciążowy brzuszek

Aleksandra Żebrowska w środę wieczorem opublikowała zdjęcie z widocznym ciążowym brzuszkiem. To pierwszy raz, kiedy żona aktora zdecydowała się pokazać krągłości. Tuż pod nim pojawił się zabawny podpis, nawiązujący do diety bogatej w warzywa strączkowe, a raczej tego, co powoduje — czyli wzdęcia.

"Młoda kapusto, czy to ty?" - pyta pod zdjęciem Aleksandra Żebrowska.

Olga Buława w ciąży przytyła 35 kg
Źródło: Co za Tydzień

Gwiazdy komentują zdjęcie Aleksandry Żebrowskiej

Pod postem Aleksandry Żebrowskiej pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jeden z nich nawiązywał do hasztagów, których Aleksandra Żebrowska użyła, kiedy informowała fanów o ciąży. Napisała wtedy "#toniecovid #tomichał".

"To nie kapusta #tomichał" - napisał jeden z internautów.

Pod zdjęciem pojawił się również komentarz od Zosi Zborowskiej, która wyraziła podziw.

"Stara, szanuje za to tempo po Felku, bez kitu" - czytamy.

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski - małżeństwo

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski 20 czerwca będą świętowali 13. rocznicę ślubu. Para doczekała się trzech synów: Franciszka, Henryka i Feliksa. Teraz oczekują przyjścia na świat kolejnej pociechy. Aleksandra Żebrowska na cześć swoich synów nazwała firmę z ubraniami i gadżetami dla mam. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Andras Szylagyi

podziel się:

Pozostałe wiadomości