Aleksandra Żebrowska przypomina zabawny artykuł o mężu. Zdjęcie ze sklepu nadal ją bawi

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski
Aleksandra Żebrowska wspomina dawne zdjęcie męża
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
W dzień zakochanych w mediach społecznościowych roi się od wyznań miłości, uroczych zdjęć, serduszek i czerwieni. Aleksandra Żebrowska, która od dawna słynie z poczucia humoru, postanowiła uczcić walentynki w swoim unikatowym stylu. Zdecydowała, że przypomni słynne zdjęcie Michała Żebrowskiego.

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski to jedno z najbardziej lubianych medialnych małżeństw. Para często publikuje zabawne fotografie, pokazuje rzeczywistość z perspektywy rodziców i nie koloryzuje życia. Tym razem żona filmowego "Pana Tadeusza" ukazała go w zupełnie innym świetle. Przypomniała głośny artykuł z 2009 roku. 

Aleksandra Żebrowska - walentynki z mężem 

Aleksandra Żebrowska za pośrednictwem mediów społecznościowych przypomniała o zdjęciach Michała Żebrowskiego zrobionych przez paparazzi. Aktor został sfotografowany w sklepie z gadżetami erotycznymi. Choć w tej sytuacji nie ma nic dziwnego, artykuł wywołał wielkie emocje. 

"Niezapomniany Pan Tadeusz wszedł do przybytku krokiem pewnym i od razu skierował się ku działowi sklepu, który oferował klientom gumowe repliki atrybutów męskości. (...) Niczym Szekspirowski Hamlet czaszkę, pan Michał dzierżył w dłoni czerwony, lateksowy przedmiot" - brzmiała treść artykułu na opublikowanym przez Aleksandrę Żebrowską zdjęciu. 

GLAM_MAMA
Aneta Glam-Kurp z "Żon Miami" nie rozstaje się z mamą?
Jedna z najbardziej majętnych mieszkanek Miami nie wyobraża sobie życia bez mamy? Aneta Glam-Kurp opowiedziała o swojej relacji z najbliższymi.

Aleksandra i Michał Żebrowscy świętują walentynki w zabawny sposób 

Prawdopodobnie, zgodnie z zamierzeniem żony Michała Żebrowskiego, post wiele osób rozbawił i umilił poniedziałkowy poranek. W kilka chwil pod zdjęciem pojawiło się bowiem wiele komentarzy internautów, w których podzielają poczucie humoru pary. 

"Uwielbiam za dystans! Chociaż pewnie znajdą się średniowieczni, którzy nawet po tylu latach skrytykują i zrobią dym" - napisał jeden z obserwatorów Aleksandry Żebrowskiej na Instagramie. 

"Dobrze jest powspominać stare czasy. Nie wiem czemu kiedyś ten artykuł szokował. A może faktycznie, tylko bawił? Życzę Państwu dużo miłości!" - napisała jedna z fanek pod zdjęciem na Instagramie.

Zobacz także:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło: instagram.com/olazebrowska/

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości