Aleksandra Żuraw urodziła. Pokazała pierwsze nagranie z córką

Aleksandra Żuraw
Aleksandra Żuraw
Źródło: x-news
Aleksandra Żuraw urodziła. Na świat przyszło drugie dziecko uczestniczki "Top Model". Influencerka pochwaliła się radosną nowiną i pokazała pierwsze zdjęcia po porodzie. Fani poznali nowego członka jej rodziny.

Aleksandra Żuraw wzięła udział w czwartej edycji "Top Model" w 2014 roku. Ujęła widzów przede wszystkim charakterem, a Joanna Krupa doceniła determinację dziewczyny w walce o lepsze życie i marzenia. Uczestniczka show ostatecznie zajęła szóste miejsce. Po programie rozpoczęła karierę influencerki i stała się bizneswoman.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

czt_sylvia_pytania o dziecko
Sylwia Nowak o staraniach o dziecko. Nazywano ją karierowiczką
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aleksandra Żuraw urodziła drugie dziecko

Aleksandra Żuraw ma córkę Apolonię z poprzedniego związku. Obecnie jest żoną Kacpra Świątka, z którym ma pierwsze dziecko. Młode małżeństwo bardzo chciało zostać rodzicami. Zorganizowali imprezę ku czci maleństwa i zdradzili jego płeć. Spodziewali się chłopca, ale modelka dowiedziała się później, że w gabinecie lekarskim doszło do pomyłki. Zakochani oczekiwali więc córeczki. Uczestniczka "Top Model" zapewniła fanów, że wraz z mężem ucieszyli się, że do ich rodziny dołączy kolejna dziewczynka.

Aleksandra Żuraw poinformowała fanów, że urodziła. Jak dowiadujemy się z wpisu na Instagramie jej córka przyszła na świat 2 lutego 2024 roku o godzinie 22:34.

Aleksandra Żuraw o przygotowaniach do porodu

19 stycznia Aleksandra Żuraw opublikowała na Instagramie nagranie, na którym pokazała, jak wygląda jej brzuch dokładnie dwa tygodnie przed planowanym porodem. Kobieta wyznała, że chciała mieć pamiątkę i zaktualizować swój stan z myślą o internautkach, które chciałby wiedzieć, jak wygląda u niej końcówka ciąży. Uczestniczka "Top Model" wyznała, że jest jej coraz mniej komfortowo z dużym brzuszkiem.

"Mam dość uciążliwe bóle, które wiem, że są bólami szyjki macicy. To chyba znak, że ona się skraca albo po prostu, że dzidzia leży już tak nisko, że często o nią zahacza i nie jest to nic przyjemnego. Moje dziecko bardzo dużo się rusza. Jestem dosyć w szoku, bo jest dość duża, a tego miejsca już mam mało, więc mam tak, że od północy już nie mogę zasnąć do trzeciej nad ranem. [...] Przytyłam tyle, ile chciałam przytyć, ale nie będę wam mówić, ile" - relacjonowała.

1 lutego Aleksandra Żuraw została przyjęta do szpitala, gdzie oczekiwała na rozpoczęcie akcji porodowej. Wyjaśniła, że znalazła się w szpitalu, w którym było duże oblężenie, ale w końcu zostało jej przydzielone miejsce do odpoczynku. Obiecała, że więcej o warunkach, w jakich rodziła, opowie wkrótce.

"Udało się! Po 9,5 godzinach mam swoje łóżko. Oby teraz z górki. Jutro taka piękna data, ciekawe, czy się uda. Mój mąż zawsze dzielnie przy mnie" - napisała wzruszona.

Influencerka doświadczyła również utraty dziecka. W grudniu 2022 wyznała, że poroniła. Jej dziecko miało się urodzić w sierpniu 2023 roku. Modelka z mężem dowiedzieli się o tym, że była to ciąża pozamaciczna.

Czytaj więcej: Aleksandra Żuraw straciła ciążę. "Chcemy cię pamiętać"

Aleksandra Żuraw
Aleksandra Żuraw
Źródło: Instagram @aleksandrazuraw

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości