Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał"

Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
#SZAFYGWIAZD Ola Ciupa pokazała nam swoją kapsułową garderobę i zdradziła, co ma w niej najcenniejszego i najdroższego. Gwiazda opowiedziała historię sprzed lat, gdy wyjechała do Stanów Zjednoczonych na trasę koncertową jako słowianka. To właśnie wtedy kupiła sobie pierwszą rzecz z tzw. wyższej półki. "Donatan się ze mnie śmiał, że kupiłam takie drogie buty. Wówczas to było moje marzenie i je spełniłam, a jemu po prostu nie mieściło się to w głowie, jak można zapłacić tyle za buty" - wspominała. Zdradziła także, czy kiedykolwiek kupiłaby ubranie na kredyt.

Anna Pawelczyk-Bardyga: Gdyby ubrania mogły opowiadać historie swoich właścicieli, to co twoje ubrania powiedziałyby o tobie?

Ola Ciupa: Oj, u mnie tych historii jest bardzo dużo. Mam dużo takich błyszczących, cekinowych rzeczy i to jest moja historia DJ-ska, że tak powiem. Od jakichś 8-9 lat już gram jako DJ i przez pierwsze kilka lat było tak, że grałam w każdy piątek, sobotę, jeździłam po całej Polsce wzdłuż i wszerz. Wtedy na taki występ wieczoru, musiałam mieć coś takiego mocnego, konkretnego, błyszczącego. Co prawda teraz już gram trochę mniej, bo jestem trochę zajęta innymi sprawami zawodowymi i też tak wyciszam troszeczkę swoje życie.

Dużo też chyba kupujesz podczas wyjazdów?

Tutaj mam lniane sukienki typowo, kiedy wyjeżdżamy na wakacje do egzotycznych miejsc. I większość z nich jest kupiona właśnie na miejscu, na jakichś takich straganach, w takich miejscowych butikach. To nie są absolutnie żadne markowe rzeczy, tylko coś, co właśnie było kupione tam, na miejscu, jest takie wyjątkowe i jest moją pamiątką z danej podróży. Często podróżuję, więc mam sprawdzone rzeczy, że jeśli miałabym się spakować dzisiaj i lecieć gdzieś, to mam takie pewniaki, które wsadzam do walizki i jestem przygotowana na wakacje.

Powiedziałabym, że to są całkowicie dwie inne Ole Ciupy. Czy rzeczywiście twoja osobowość jest tak złożona jak twoja szafa?

Tak, a to jeszcze nie koniec. Tutaj mamy cały dział rzeczy sportowych, bo jestem bardzo aktywna fizycznie. [...] Uwielbiam wyjazdy w góry. Tutaj są moje buty ulubione do chodzenia po górach. Typowe trekingowe. Jeśli kiedyś zaproszę cię na wyjazd w góry, to możesz być pewna, że nie będziemy chodziły po restauracjach, tylko będziemy chodziły po górach. Zawsze wszystkich wyciągam na szlaki. I zazwyczaj po jednym, dwóch dniach już jest bunt ekipy (śmiech). [...] Mam też dużo takich zimowych, wygodnych rzeczy, stroje sportowe, a tutaj mam moje szlafroczki, bo zazwyczaj w domu po prostu wybieram taką wygodną opcję szlafrok. Musi być mi wygodnie i cieplutko.

Ola Ciupa o kobiecości i wychowywaniu się w małym mieście

Masz bardzo kobiecy styl. Dochodziłaś do niego latami, czy może był z tobą od zawsze?

Myślę, że do tego, co jest teraz, rzeczywiście dochodziłam latami. Pochodzę z takiego mniejszego miasta i kiedy byłam nastolatką, to jeszcze to nie były te czasy, tak jak teraz, kiedy mamy dostęp w Internecie do wszystkiego, do wielu inspiracji. Teraz też już jako dorosła osoba dużo podróżuję, więc dużo widzę. Natomiast jako dziecko to były zresztą takie specyficzne czasy, bardzo szczęśliwe. Bardzo się cieszę, że się w takich czasach wychowałam, kiedy tak naprawdę wszyscy wtedy kupowali ciuchy, które były na bazarze i jakieś tam spodnie, to się mierzyło na tekturze. Więc jako nastolatka nie miałam aż tak wyrobionego gustu. Dlatego też nie wspominam za dobrze moich początków na ściankach.

Zachowałaś coś jeszcze z tamtych czasów, kiedy zaczynałaś swoją karierę? Coś jest jeszcze w twojej szafie czy całkowicie wymieniłaś garderobę?

Tak, całkowicie wymieniłam i też w mojej garderobie jest bardzo duży przepływ rzeczy, dlatego że stawiam na minimalizm. Tylko te sprawdzone, najlepsze, klasyczne rzeczy. Wszystko musi do siebie nawzajem pasować. Natomiast też dużo dostaję od firm, czy jak je reklamuję. Często się potem ich pozbywam. Chcę, żeby miały drugie życie, więc zazwyczaj przekazuję te rzeczy mamie. Cała moja rodzina chodzi w rzeczach ode mnie. Mama też czasem je przekazuje potrzebującym rodzinom. Wole, żeby te moje ciuchy, zamiast u mnie leżeć, by powędrowały gdzieś, gdzie ktoś po prostu będzie się z nich cieszył. Bo tak naprawdę to do chodzenia na co dzień wcale nie potrzeba nam mieć ich tak dużo.

Ola, spójrzmy w takim razie w głąb twojej szafy. Ciekawi mnie, co jest taką perełką, której nigdy nie sprzedasz ani nie oddasz?

Mam i od razu wiem, co to jest. To jest ta spódniczka z Eurowizji. Ona jest już taka znoszona, więc widać, że była używana i to niejednokrotnie. Jak właśnie jestem proszona, żeby przekazać coś na jakąś aukcję, to sobie myślę, no okej: spódniczka z Eurowizji, to jest takie pierwsze, co przychodzi mi na myśl. Mam do niej taki sentyment, że zawsze znajduję jednak inną rzecz, którą chcę przekazać i dlatego właśnie dalej cały czas jest u mnie w garderobie. Jest wyeksponowana i jest takim fajnym wspomnieniem.

Widziałam nawet po zdjęciach na Instagramie, że się czasami w nią ubierasz.

Tak, w Halloween. Przebieram się za słowiankę w wersji halloweenowej (śmiech).

Ola Ciupa o najdroższych rzeczach w szafie. Donatan mocno się zdziwił

Co jest najdroższą rzeczą w twojej szafie?

Niedawno razem z moim partnerem byliśmy w Stanach Zjednoczonych. On tam miał trasę koncertową, zabrał mnie ze sobą, żebyśmy też trochę pozwiedzali. Właśnie tam kupiłam sobie torebkę, która była na mojej liście marzeń już od bardzo dawna. Na ten moment to jest właśnie chyba taka najdroższa rzecz, ale to jest też bardzo uniwersalna. Wszystko pewnie zależy od punktu odniesienia. Dla niektórych to będzie dużo, dla niektórych mało, ale ja mam tylko takie rzeczy w klasycznych kolorach, które będą mi służyły przez wiele, wiele lat. Wolę zainwestować w jedną rzecz, ale porządną, która będzie mi właśnie służyła przez lata i która będzie też do wszystkiego pasowała. To też jest wymóg, że wszystko musi do siebie pasować, stawiam właśnie na taką szafę kapsułową.

Pamiętasz, kiedy po raz pierwszy kupiłaś sobie coś z wyższej półki?

Mam takie wspomnienie, jak byłam w Stanach Zjednoczonych jakieś 10 lat temu, to było z Donatanem i Cleo. To była ich trasa koncertowa, na którą poleciałam właśnie razem z nimi. Miałam szczęście do tych Stanów i do latania z osobami, które mają tam koncerty. Występowałam wtedy jako słowianka i pamiętam, że wtedy kupiłam buty Louboutin.

Donatan się ze mnie śmiał, że kupiłam takie drogie buty. Wówczas to było takie moje marzenie i je spełniłam, a jemu po prostu nie mieściło się to w głowie, jak można zapłacić tyle za buty. Natomiast jestem osobą bardzo rozsądną i dużo pieniędzy miesięcznie odkładam na konto oszczędnościowe i jeśli coś kupuję, to naprawdę musi być mnie na to stać. Nigdy na kredyt.

Teraz też są bardzo fajne takie różne serwisy, gdzie można sprzedać swoje rzeczy, więc i ja często jakieś wystawiam.

Może zdradzisz nam, jak chodzić w takich butach? Bo ich szpilka jest niebotycznie wysoka.

Och, one są strasznie niewygodne i szczerze mówiąc, zakładam je tylko na chwilę. Jeśli mam jakieś wyjście na ściankę, co też u mnie zdarza się bardzo rzadko, to idę w takich papuciach i dopiero przed zmieniam na szpilki, a później, jak najszybciej się da, znowu wskakuję w te papucie. Nie ma na to recepty, są bardzo niewygodnie i po prostu to są naprawdę buty tylko na chwilę.

Ola Ciupa wspomina dom rodzinny i pierwsze spotkanie z Kubańczykiem

Masz jeszcze rzeczy, w których byłaś na pierwszej randce ze swoim partnerem?

Nie, bo to były rzeczy od stylistki. To był dres, ale to też nie do końca była randka, tylko takie pierwsze spotkanie. Zobaczyliśmy się i właśnie wtedy między nami tak zaiskrzyło. Nagrywałam wtedy odcinek mojego programu, więc pojechaliśmy do klubu. Wchodzimy na backstage, a tam była gwiazda wieczoru i to był właśnie Kubańczyk. Weszłam ze swoją ekipą, przywitaliśmy się i od razu powiedzieliśmy do siebie, że fajnie by było nawiązać współpracę. Wydałam wtedy singiel, więc Kuba się zgodził. Wymieniliśmy się numerami. Od razu zaiskrzyło, to nasze spotkanie trwało dosłownie 15 minut, bo musiałam iść i nagrywać. Później Kuba przesłał mi zwrotkę dograną do mojego kawałka, a potem przyjechał do Warszawy na nagranie teledysku. No i już został. Został na stałe.

W czym on lubi cię najbardziej?

W bieliźnie (śmiech). Ale bielizna znajduje się tutaj w tych szufladach i pozostawmy to w tajemnicy.

Jakbyś miała wybrać jedną rzecz, w której chciałabyś chodzić do końca świata, to co to by było?

Kostium kąpielowy... i mieszkać na plaży, nie malować się, cieszyć się słońcem i żyć tak blisko natury, w zgodzie z naturą.

Jako mała dziewczynka spodziewałaś się, że kiedyś będziesz miała taką garderobę? Przeszło ci to kiedyś przez myśl?

Absolutnie się tego nie spodziewałam. Natomiast muszę przyznać, że już jako mała dziewczynka nie bawiłam się lalkami, tylko że na przykład udzielam wywiadu, czy przeprowadzam wywiad, że gdzieś występuję, czy jestem jakąś aktorką na jakiejś gali rozdania nagród... Więc zawsze te moje zabawy były tego typu i razem z moim kuzynem, który też teraz już w dorosłym życiu pracuje w zawodzie artystycznym, zawsze robiliśmy takie występy. Z okazji np. świąt zbierała się cała rodzina, to my szykowaliśmy nasze takie przedstawienia artystyczne i występowaliśmy. Niestety ofiarą padała najczęściej moja siostra, o której były pisane wierszyki (śmiech).

Domyślam się, że niezbyt pochwalne.

Tak (śmiech). Jak byłyśmy dziećmi, no to wiadomo, jak to między rodzeństwem bywa... Natomiast w życiu dorosłym dogadujemy się super i jest bardzo mi bliska.

Czyli to wszystko, co tutaj widzimy to spełnienie dziecięcych marzeń, prawda?

Troszeczkę tak, natomiast to wszystko daleko przerosło moje oczekiwania.

Co jeszcze powiedziała Ola Ciupa i jakie rzeczy ze swojej szafy nam pokazała? Dowiecie się tego, oglądając materiał wideo na górze strony.

#SZAFYGWIAZD Co gwiazdy mają w swojej szafie najdroższego, a co najtańszego? Może w ich garderobie znajduje się pamiątkowa bluzka po babci lub buty przywiezione z drugiego końca świata? Jak podchodzą do mody i jak widzą swój własny styl... "Szafy gwiazd" to jednak nie tylko rozmowy o ubraniach, ale także podróż w głąb samych siebie. Odcinki cyklu znajdziecie na cozatydzien.tvn.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Joanna Krupa o podziale obowiązków i życiu na dwóch kontynentach. "Staramy się zachować balans"

Joanna Krupa o podziale obowiązków i życiu na dwóch kontynentach. "Staramy się zachować balans"

Syn Doroty Wellman nie chciał zgodzić się na współpracę z mamą. "To była jego obsesja" [TYLKO U NAS]

Syn Doroty Wellman nie chciał zgodzić się na współpracę z mamą. "To była jego obsesja" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa powiedziała, co ją najbardziej stresuje. "Ciężko mi to odpuścić" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa powiedziała, co ją najbardziej stresuje. "Ciężko mi to odpuścić" [TYLKO U NAS]

Nie żyje Tomasz Komenda. W więzieniu spędził niesłusznie 18 lat

Nie żyje Tomasz Komenda. W więzieniu spędził niesłusznie 18 lat

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo
Materiał promocyjny

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach.  "Jestem dumna z siebie"

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach. "Jestem dumna z siebie"

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i  muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?