Mąż Omeny Mensah trafił do szpitala. Rafał Brzoska apeluje: "Róbcie wszystko, żeby dbać o swoje zdrowie"

Rafał Brzoska, Omenaa Mensah
Rafał Brzoska, Omenaa Mensah
Źródło: MWMEDIA
Media obiegła informacja o hospitalizacji Rafała Brzozki. O tym, że przedsiębiorca znalazł się w szpitalu, poinformowała jego żona Omenaa Mensah. Prezenterka nie wyznała, dlaczego partner musiał zostać w placówce, a całą prawdę wyjawił sam zainteresowany.

Omenaa Mensah jest prezenterką i pogodynką, która od wielu lat jest związana ze stacją TVN. Aktualnie zajmuje się przede wszystkim działalnością charytatywną, w której realizuje się u boku męża Rafała Brzozki. Wcześniej Omenaa Mensah stanęła na ślubnym kobiercu u boku Jakuba Pawłowskiego, z którym rozwiodła się w 2013 roku. Prezenterka ma dwoje dzieci: córki Vanessy i syna Vincenta, którego doczekała się z Rafałem Brzoską.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

PRESSJUNKETDDTVN_CZT_ROZENEK_OMENAA
Małgorzata Rozenek-Majdan o przyjaźni z Omeną Mansah
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Rafał Brzoska w szpitalu. Co się stało?

Rafał Brzoska jest polskim przedsiębiorcą, menedżerem i filantropem. W 2006 założył przedsiębiorstwo InPost i zorganizował w Polsce sieć samoobsługowych paczkomatów, które przyniosły mu ogromne zyski. Kilkukrotnie trafiał na listę najbogatszych Polaków. Wraz z żoną angażuje się w pomoc najbiedniejszym, a gdy wybuchła wojna w Ukrainie, zorganizowali transport niezbędnych przedmiotów. W ostatnim czasie ponownie zagrali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Na aukcję wystawili wspólny golfowy weekend w hiszpańskiej Marbelli, która osiągnęła zawrotną kwotę ponad 200 tys. złotych!

Po chwilach szczęścia media obiegła informacja nienapawająca optymizmem. Rafał Brzozka trafił bowiem do szpitala. Omenaa Mensah opublikowała nagranie, na którym uwieczniła, jak pochyla się nad leżącym w łóżku mężem.

"Odwiedzam tego pana, wszystko jest dobrze" - powiedziała.

Więcej informacji o tym, dlaczego Rafał Brzozka wylądował w szpitalu, wyjawił sam zainteresowany. Przyznał, że nie ma powodów do niepokoju, bowiem znalazł się w placówce ze względu na zaplanowany zabieg.

"Ja w drodze do miejsca, które nie jest ulubionym miejscem chyba nikogo, czyli do szpitala. Ale spokojnie, na zabieg planowany, mam nadzieję, że szybko po nim wstanę" - przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Niedługo później filantrop poinformował, że jest już po zabiegu.

"Nie znoszę tych miejsc. Nie znoszę. Ale jestem już po. Pytanie, kiedy wstanę na nogi. Róbcie wszystko, żeby dbać o swoje zdrowie" - zaapelował.

Rafał Brzoska, Omenaa Mensah
Rafał Brzoska, Omenaa Mensah
Źródło: Instagram

Omenaa Mensah walczy z hejtem. Jej syn jest wyśmiewany przez rówieśników

Omenaa Mensah z Rafałem Brzoską doczekała się syna. Chłopiec w tym roku skończy 7 lat, ale już teraz mierzy się z hejtem ze względu na wygląd. Małżonkowie za pośrednictwem mediów społecznościowych przyznali, że to zainspirowało ich do stworzenia nowej inicjatywy, która będzie skupiała się na pomocy dzieciom i młodzieży zmagającej się z problemami z rówieśnikami.

"Sama wiem, jak nasz syn przychodzi czasem z takim dziwnym kłopotem..." - zaczęła prezenterka, a jej mąż doprecyzował.

"Nie dziwnym kłopotem, tylko koledzy się śmieją, że ma długie włosy. Kręcone włosy po Omence" - dodał Rafał Brzoska.

Taka sytuacja jest nie do zaakceptowania przez prezenterkę, która otwarcie mówi o tym, że sama była obiektem drwin i hejtu.

"Ile razy słyszałam na swój temat takie obelgi, że normalna kobieta pewnie przez cztery tygodnie nie wychodziłaby z domu po czymś takim" - stwierdziła.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości