Allan Krupa o powodach rozstania z dziewczyną. Jak zachowała się Edyta Górniak?

Allan Krupa, Edyta Górniak
Allan Krupa rozstał się z partnerką
Źródło: MWMEDIA
Allan Krupa w najnowszym wywiadzie opowiedział o rozstaniu z dziewczyną. Syn Edyty Górniak i Angelika Dziedzic wydawali się bardzo zgraną parą i szybko ze sobą zamieszkali. Niestety ich relacja nie przetrwała próby czasu. Allan Krupa wyjaśnił, co się stało i opowiedział o tym, jak po informacji o rozstaniu zachowała się jego sławna mama.

Allan Krupa w sierpniu rozstał się z partnerką, Angeliką Dziedzic. Para od dawna była obiektem zainteresowania mediów, ponieważ 19-latkowie wydawali się bardzo zakochani i dosyć szybko podjęli decyzję o wspólnym zamieszkaniu. Teraz w sieci zaczęły pojawiać się plotki na temat tego, że to właśnie przez to związek nastolatków nie przetrwał próby czasu. Syn Edyty Górniak w najnowszym wywiadzie zaprzeczył tym doniesieniom i opowiedział o prawdziwych powodach rozstania z Angeliką Dziedzic. Zaznaczył także, że jego sławna mama wsparła obie strony.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Katarzyna Warnke o nowym związku i idealnym partnerze. Jest gotowa na miłość?
Katarzyna Warnke o nowym związku i idealnym partnerze. Jest gotowa na miłość?

Allan Krupa o prawdziwych powodach zerwania z dziewczyną

Allan Krupa udzielił krótkiego wywiadu Plejadzie, w którym wyjaśnił, dlaczego rozstał się z Angeliką Dziedzic. Zapewnił jednocześnie, że oboje wciąż mają dobre relacje i rozeszli się w przyjacielskiej atmosferze.

"Nasze drogi się rozeszły i tyle. To się stało przez prywatne kwestie, ale rozeszliśmy się w zgodzie i z tego się cieszę, że tak to wyszło. Wiadomo, nie każdy jest stworzony dla każdego i niestety zajęło nam trochę czasu, żeby się o tym przekonać" - wyjaśnił.

Przy okazji odniósł się także do medialnych plotek na temat tego, że jego związek rozpadł się przez to, że za szybko zamieszkał z Angeliką Dziedzic.

"Raczej nie [był to powód — przyp. red]. To były kwestie osobowości i charakteru" - zapewnił.

Dodał, że w tych trudnych chwilach największym oparciem dla niego była Edyta Górniak. Wokalistka pomogła także przejść przez rozstanie samej Angelice Dziedzic.

Moja mama naprawdę bardzo mocno pomogła w tym całym procesie i zdecydowanie Angelice też bardzo pomogła licznymi rozmowami, więc jestem bardzo wdzięczny za to, że to zrobiła. Wsparła obie strony bardzo. Tak naprawdę ze wszystkimi problemami mogę przyjść do mamy
- powiedział Allan Krupa.

Była partnerka Allana Krupy to znana tiktokerka

Angelika Dziedzic jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. 19-latka uwielbia cosplay, więc na zdjęciach możemy ją zobaczyć w nietypowych i bardzo odważnych stylizacjach oraz mocnym makijażu. Nastolatka publikuje posty na Instagramie, jednak prawdziwą furorę robi na TikToku. To właśnie tam pokazuje swoje przemiany. Kika razy dodała także nagrania, na których było widać Allana Krupę.

Nic dziwnego, że Edyta Górniak po rozstaniu pomogła byłej dziewczynie swojego syna. Obie panie miały bowiem wzorową relację, a sama wokalistka podkreślała, że od początku w pełni akceptowała Angelikę. W wywiadach zawsze wypowiadała się o niedoszłej synowej tylko w pozytywny sposób.

"Poznałam. Śliczna, skromna, normalna, fajna. Ja myślę, że to jest jeszcze taki etap, że ona jest przy mnie bardzo skrępowana. Ja bym chciała odegrać taką normalną rolę mamy chłopaka, takiej zwykłości. Zawsze daje ludziom czas, bo wiem, że muszą się trochę oswoić" - mówiła Edyta Górniak podczas rozmowy z serwisem Jastrząb Post.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości