Andrzej Grabowski o zdrowiu i relacji z wnuczkami. "Nie jestem najlepszym dziadkiem"

Andrzej Grabowski
Andrzej Grabowski o relacji z wnukami i swoim zdrowiu
Źródło: MWMEDIA
Andrzej Grabowski jest doświadczonym aktorem, któremu nie brakuje energii i ochoty do pracy. Artysta wciąż podejmuje nowe zawodowe wyzwania i szczerze przyznaje, że nie poświęca czasu wnuczkom. W najnowszym wywiadzie mówi również o swoim zdrowiu. Andrzej Grabowski jest po dwóch operacjach i musi się teraz oszczędzać.

Andrzej Grabowski 15 marca skończył 71 lat. Na ekranie tworzy niezapomniane postacie. Aktor zachwyca nie tylko w komediach, ale hipnotyzuje również w produkcjach sensacyjno-kryminalnych czy dramatach. Andrzej Grabowski rzadko mówi o życiu prywatnym. Tym razem zrobił wyjątek. Poznajcie go bliżej.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 11. Maria Konarowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 11. Maria Konarowska

Andrzej Grabowski o zdrowiu. Zamienił motocykl na rower elektryczny

Andrzej Grabowski spotkał się z reporterką "Dzień Dobry TVN" Kingą Burzyńską. Okazało się, że jest zapalonym cyklistą, ale ze względów zdrowotnych zamienił motocykl na rower elektryczny.

"Posiadam już taki wiek, jaki posiadam i nr PESEL jest już dosyć pokaźny [...] Na rowerze elektrycznym można jeździć bez wspomagania, czyli wyłącza się elektrykę i jest to normalny rower, ale gdy człowiek się zmęczy, pomaga sobie silnikiem elektrycznym. Bardzo przyjemna rzecz" - przyznał.

Aktor ma na koncie wiele ról w serialach, filmach, w teatrze, ale również często pojawia się w programach rozrywkowych. Mimo dojrzałego wieku jest czynny zawodowo i wciąż zachwyca fanów. Andrzej Grabowski dodał, że zawód aktora wiąże się z nieregularnym trybem życia, więc czasami brakuje mu czasu dla siebie, a innym razem może pozwolić sobie na relaks. Artysta opowiedział o motocyklu, który sprezentował sobie dopiero na 50. urodziny. Wiatr we włosach to jest to, co mu się podobało.

Andrzej Grabowski nie ukrywa, że ma problemy ze zdrowiem. Jakiś czas temu przeszedł dwie operacje stawów biodrowych. Na szczęście ból całkowicie ustąpił, ale aktor jest ostrożny. Musiał zrezygnować z kilku pasji, m.in. jazdy konnej.

"Trochę się boję spaść z konia, żeby to sztuczne, metalowe biodro mi nie wypadło. Trochę boję się jeździć na nartach, żeby się nie wywrócić [...] no i na motocyklu z tych samych powodów. A na rowerze jednak trochę bezpieczniej" - stwierdził.

W dalszej części artykułu Andrzej Grabowski opowiada o relacjach z wnuczkami.

Andrzej Grabowski o relacjach z wnuczkami. Jakim jest dziadkiem?

Andrzej Grabowski z byłą żoną Anną Tomaszewską ma dwie dorosłe córki, również znane aktorki. Starsza Zuzanna jest żoną Pawła Domagały, a młoda Katarzyna również poślubiła aktora - Damiana Kulca. Podczas rozmowy z dziennikarką "Dzień Dobry TVN" aktor wyznał, że nie zawsze ma czas dla wnuczek.

"Wyrzucam sobie. Ja nie jestem najlepszym dziadkiem. Nie mam zbyt wiele czasu dla żadnej z wnuczek. Dwie starsze wnuczki już się mnie nie boją, ale najmłodsza jeszcze jak mnie widzi, to od razu w płacz i do mamy, mimo że moją fotografię, jak mnie nie było, przyszła i pocałowała" - opowiedział Andrzej Grabowski.

Aktor zaprosił ekipę telewizyjną na kawę i ciasto drożdżowe, które zrobił sam. Wyjawił, że lubi gotować i zajmować się domem. "Nie jestem kucharzem wersji nowoczesnych, raczej to są klasyczne dania kuchni polskiej. Nie tylko dania obiadowe, ale i desery oraz pasztet" - pochwalił się przed kamerą.

Na pierwszym zdjęciu Katarzyna Grabowska z córeczką, a niżej starsza córka Andrzeja Grabowskiego - Zuzanna, która też jest mamą i doczekała się dwóch córek.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości