Andrzej Piaseczny chciałby wziąć ślub z partnerem? Stawia jeden warunek

Andrzej Piaseczny
Andrzej Piaseczny chciałby wziąć ślub z partnerem?
Źródło: MWMEDIA
Andrzej Piaseczny udzielił wywiadu, w którym opowiedział, jak mu się żyje w niewielkiej miejscowości. Artysta wyznał, że od kilku lat jest w związku i we wsi przed nikim się nie ukrywa. Wokalista zdradził ponadto, czy chciałby wziąć ślub.

Andrzej Piaseczny jest polskim muzykiem i autorem tekstów, który karierę rozpoczynał jako lider zespołu Mafia. W 1998 roku zdecydował się na występy solowe. Od wielu lat w kuluarach plotkowano o orientacji gwiazdora, jednak ten przez długi czas nie potwierdzał doniesień. Andrzej Piaseczny dokonał coming outu po tym, jak Andrzej Duda w swojej kampanii wyborczej powiedział: "LGBT to nie ludzie, to ideologia".

Andrzej Piaseczny dokonał coming outu

W maju 2021 roku Andrzej Piaseczny był gościem na antenie Radia Zet. Wówczas rozmowa zeszła na temat jednego z utworów z jego nowej płyty. W piosence "Miłość" można usłyszeć:

"Nie możesz zasnąć i przestać śnić, a życie chciałbyś dzielić tylko z nim".

Wokalista przyznał w rozmowie, że tekst utworu dotyczy jego prywatnego życia.

"Piszę o jakichś swoich sprawach. To jest bardzo proste. Bardzo długi czas myślałem o tym, że wystarczy być dobrym człowiekiem po to, żeby wzbudzić w innych ludziach sympatię. Żeby dawać przykład tolerancji i akceptacji do człowieka. Nie do geja, tylko do człowieka. Nasza rzeczywistość społeczno-polityczna zmusza do tego, aby się określać, jeśli masz inne preferencje. Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem" - powiedział wówczas.

Choć od wielu lat sprawy sercowe Andrzeja Piasecznego były tematem licznych spekulacji, artysta rzadko zabierał w tej sprawie głos. Teraz nie ukrywa, że już w latach 90., kiedy to jego kariera rozwijała się w zawrotnym tempie, przeszkadzało mu, że nie może być w pełni sobą. Gwiazdor widzi siebie sprzed lat i dostrzega w tym młodzieńcu zagubioną duszę, która wciąż próbuje walczyć ze sobą, by wpasować się w otoczenie.

Piasek o współpracy z Sewerynem Krajewskim
Andrzej Piaseczny o współpracy z Sewerynem Krajewskim. Artyści zaśpiewali świąteczne utwory
Źródło: Co za Tydzień

Andrzej Piaseczny planuje ślub z partnerem?

Teraz Andrzej Piaseczny często porusza tematy ważne i wspiera społeczność LGBT. Artysta był gościem w podcaście "Wprost Przeciwnie", w którym to opowiedział o tym, jak żyje mu się bez tajemnic. Okazuje się, że Andrzej Piaseczny od kilku lat jest zakochany i z partnerem mieszkają na wsi.

"Mieszkam na wsi od 20 lat. Mam to szczęście, że nie jestem człowiekiem samotnym, moja relacja jest przyjemnym związkiem, który trwa od kilku lat i liczę na to, że to się uchowa. Mieszkam w małej społeczności, tam nie da się postawić muru, za którym nic nie widać. Chodzimy na zakupy, jesteśmy widoczni, mojego partnera się rozpoznaje i to nie wywołuje emocji" - powiedział.

Andrzej Piaseczny chciałby, by w Polsce par jednopłciowych nie postrzegano w kategoriach dziwności. Aby dla społeczeństwa związki jednopłciowe stały się czymś zupełnie naturalnym i jednocześnie, by posiadały równe prawa. Szczególnie w kontekście zawierania związków małżeńskich. Jednak w tym temacie Andrzej Piaseczny nie ma optymistycznego podejścia. Czy sam chciałby stanąć z partnerem na ślubnym kobiercu?

"Nie chciałbym się uciekać do kruczków, sposobów. Ale jeśli za mojego życia będzie to możliwe w Polsce, mogę obiecać, że będę pierwszy" - zapewnił wokalista.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: "Wprost Przeciwnie"

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości