Sandra Kubicka o związkach i zdradzie. "Pragnęłam tylko miłości po grób i szacunku"

Sandra Kubicka
Sandra Kubicka o mężczyznach, związkach i zdradzie.
Źródło: MWMEDIA
Sandra Kubicka wystąpiła niedawno w podcaście "Chodzą Słuchy". Z psycholożką Katarzyną Miller rozmawiała o postrzeganiu związków. Spotkanie stało się inspiracją do wpisu, w którym Sandra Kubicka opowiedziała o swoich doświadczeniach.

Sanda Kubicka aktualnie jest w związku z członkiem grupy Afromental Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Gwiazda aktywnie działa w mediach społecznościowych, które wykorzystuje nie tylko do kontaktu z fanami i promowania swojej marki, ale również do poruszania trudnych bądź ważnych społecznie tematów. Sandra Kubicka przyznała, że zmaga się z zespołem policystycznych jajników i że od wielu lat uczęszcza na terapię.

Sandra Kubicka o doświadczaniach z mężczyznami

Sandra Kubicka była gościnią w podcaście "Chodzą Słuchy", w którym wraz z psycholożką Katarzyną Miller poruszyły temat związków. Gwiazda zainspirowana spotkaniem postanowiła opublikować jego fragment, dodając od siebie kilka słów uzupełniających.

"Moje doświadczenia z mężczyznami, lepsze i gorsze, sprawiły, że tak dziś postrzegam miłość. Jedno mogę wam powiedzieć na pewno, dzisiejszą wersję siebie szanuję i lubię najbardziej. Związki bywały różne. Krótsze, dłuższe, byłam nawet 2 razy zaręczona, ale we wszystkich pragnęłam tylko jednego - miłości aż po grób i szacunku" - zaczęła długi wpis.

Sandra Kubicka przyznała, że choć ma za sobą kilka niepowodzeń, każde było dla niej wartościową lekcją:

"Może nie dostałam tego, czego pragnęłam, ale na pewno każdy dużo mnie nauczył i mogę im podziękować, że dziś jestem tą osobą, którą jestem. Nie tylko im, moim paniom psycholog również"

Sandra Kubicka w jednym z wywiadów przyznała, że od 16. roku życia uczęszcza na terapię. Spotkania pozwoliły jej zrozumieć m.in. dlaczego nie wychodziło jej w relacjach i jakie popełniała błędy. We wpisie zachęciła internautów do tego, by nie wstydzili się sięgnąć po pomoc. Zaapelowała szczególnie do mężczyzn.

"Jeżeli przechodzimy przez traumatyczne doświadczenia albo zauważymy u siebie schematy, to nie myślcie, że dojdziecie do wszystkiego same. Nie bądźcie 'Zosiami Samosiami', które wiedzą wszystko najlepiej i same sobie pomogą, bo przeniesiecie te traumy na kolejne związki. To samo mówię do MĘŻCZYZN. Jeżeli nie potraficie być w stabilnym w związku, w którym nie zdradzacie i karmicie swoje ego 'jestem taki fajny, bo mogę mieć wszystkie' to może ma to jakieś podłoże niskiej samooceny lub braku miłości za dziecka. Warto to sprawdzić, zanim skrzywdzicie kolejną kobietę" - napisała. Sandra Kubicka zaapelowała do fanów, by ci nie tkwili na siłę w związkach, które opierają się na zdradach, kłamstwach i cierpieniu, tylko ze strachu przed samotnością czy brakiem miłości.

"Pamiętam, gdy mój 4-letni związek dobiegł końca - przez jego zdrady - czułam w klatce, jak mi pękało serce, nie mogłam przestać płakać i byłam pewna, że nigdy więcej nie pokocham. Dziś się z siebie śmieję, dlaczego za pierwszym razem, gdy się dowiedziałam o zdradzie, nie odeszłam. Byłam młoda, naiwna i nie wiedziałam tego, co wiem dziś. Potrzebowałam tego, żeby dziś to zrozumieć. Wszystko będzie dobrze, jeżeli zaufacie sobie i dacie czas - on działa cuda" - dodała.

kubicka mama
Mama Sandry Kubickiej wchodzi w branżę fitness. Chcą nagrać wspólny trening
Sandra Kubicka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą wzruszająco opowiedziała o swojej mamie, która powoli zaczyna podbijać branżę fitness. Okazuje się, że modelka niedługo chce stworzyć własną platformę treningową, a niektóre z ćwiczeń zamierza nagrać właśnie w towarzystwie swojej rodzicielki. - Zobaczymy, która z nas ma lepszą formę - zapowiedziała.

Sandra Kubicka i Baron świętują rocznicę związku

Po kilku nieudanych relacjach Sandra Kubicka stara się tworzyć szczęśliwy związek z Aleksandrem Milwiwem-Baronem. W lipcu para obchodziła pierwszą rocznicę. W tym wyjątkowym dniu Sandra Kubicka poinformowała internautów, że wraz z partnerem wyjechała na wymarzone wakacje. Niedługo później w sieci pojawiło się romantyczne nagrania, które było podsumowaniem wspólnie spędzonych chwil.

"Związek to nie dwie połówki, które się uzupełniają. Związek to dwie całości, które się odnajdują i uczą żyć ze sobą. Dziękuje Ci za ten piękny rok - to many more baby. Twój Miś Kubiś" - napisała.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Sandra Kubicka - kariera, życie prywatne

Sandra Kubicka urodziła się w 1995 roku, jest influencerką i fotomodelką. Przez wiele lat mieszkała i pracowała poza granicami Polski. W Stanach Zjednoczonych realizowała liczne kampanie reklamowe, a także występowała w teledyskach i pozowała do sesji okładkowych. Aktualnie Sandra Kubicka jest właścicielką marki produktów naturalnych.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości