Gwiazdy

Krzysztof Ibisz zachwycony sesją ciężarnej żony. Kobiety mogą jej zazdrościć. Zobaczcie zdjęcia

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Krzysztof Ibisz zachwyca się ciążową sesją żony

Joanna Ibisz pokazała efekty sesji zdjęciowej, którą wykonała w zaawansowanej ciąży. Wiele przyszłych mam decyduje się na taką pamiątkę. Coraz więcej na nią pomysłów, często bardzo odważnych. Ciężarne kobiety udowadniają, że też mogą czuć się seksownie i zmysłowo. Żona prezentera postawiła na sesję jak z magazynu mody.

Krzysztof Ibisz ma już dwóch synów. Być może teraz doczeka się córeczki, ale ani on, ani jego żona nie zdradzili jeszcze płci dziecka. Fani doszukują się znaków, które mogła przekazać im ukochana prezentera na sesji zdjęciowej.

Modowa sesja żony Krzysztofa Ibisza. Odsłoniła brzuszek

Joanna Ibisz po dłuższej nieobecności na Instagramie opublikowała kilka zdjęć z tzw. sesji ciążowej. Na kilku fotografiach widzimy ją z mężem. Na reszcie pozuje w różnych stylizacjach: w szlafroku, koronkowej narzutki odsłaniającej piersi, długim płaszczu. Ma na sobie ciekawe dodatki np. masywny łańcuch na szyję przypominający fanom obrożę. Niektórzy zarzucili młodej lekarce, że sesja jest "za bardzo modowa".

"I właśnie taka miała być" - odpowiedziała krótko Joanna Ibisz.

Krzysztof Ibisz jest zadowolony z sesji ukochanej. "Moja najpiękniejsza" - skomentował na Instagramie.

Od reszty internautów Joanna Ibisz mogła usłyszeć kilka komplementów.

"Asia powinnaś przemyśleć stanowisko pregnant model, nie masz sobie równych!" - czytamy.

"Piękna, klimatyczna sesja" - zachwala kolejna osoba.

"Pięknie wyglądasz, chyba będzie synek" - sugeruje ktoś inny, być może sądząc tak po niebieskim szlafroku przyszłej mamy.

Katarzyna Sokołowska o roli mamy
Katarzyna Sokołowska o roli mamy Katarzyna Sokołowska o roli mamy

Jak Krzysztof Ibisz przygotowuje się na powitanie trzeciego dziecka?

Krzysztof Ibisz już teraz może otrzymać tytuł: "Tata na medal!". Dziennikarz pomaga w przygotowaniach do narodzin trzeciego dziecka. Poszerza swoją wiedzę w tym zakresie. Zgodnie ze wskazówkami swojej żony-lekarki, spakował nawet swoją torbę do szpitala. Swoją, nie żony, bo on również przez kilka dni będzie przy niej czuwać, więc chce być dobrze przygotowany. W "torbie dla mężczyzn" według Krzysztofa Ibisza znajdują się nawet świeczki zapachowe, które mają umilić czas oczekiwania na dzieciątko. Lenka Kliment stwierdziła, że przekaże te porady swojemu mężowi. Przypomnijmy, że para tancerzy po wielu latach starania również czeka na potomstwo. Sprawdź TUTAJ wywiad z Janem Klimentem.

Krzysztof Ibisz uczestniczył z żoną w zajęciach w szkole rodzenia. Zwierzał się fanom, że zdobył ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną. Prezenter stara się edukować swoich obserwatorów, a przyszłych rodziców zachęca do tego, aby świadomie wchodzili w swoją rolę.

Pójdźcie na kurs pierwszej pomocy noworodkom i dzieciom. Kursy są bezpłatne. My byliśmy na takim szkoleniu w jednym z warszawskich szpitali. Licho nie śpi, więc warto wiedzieć, co robić. Nauczmy się ratować życie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości