Programy

"MasterChef" - już dziś pierwszy odcinek programu! Co się wydarzy?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"MasterChef" - jury

"MasterChef" powraca. W pierwszym odcinku 11. już edycji popularnego show pierwsi śmiałkowie powalczą o udział w programie. Komu się powiedzie?

Jakie nowe wyzwania dla uczestników przygotowali Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran? Kto w tym sezonie będzie miał możliwość gotowania w kuchni "MasterChefa"? Dowiemy się już dziś 4 września!

"MasterChef" - pierwszy odcinek - co się wydarzy?

Jurorzy poszukują kolejnego polskiego Masterchefa. 27 uczestników zmierzy się podczas castingu o miejsce w finałowej czternastce. Eliminacje odbędą się w dwóch turach i dwóch podobnych, ale nie takich samych zadaniach. Na uczestników czekają tajemnicze Mystery Boxy. Obie grupy będą miały za zadanie stworzyć kolorowe dania. Pierwsza będzie musiała zmierzyć się z białymi, druga - z czerwonymi produktami. Przy użyciu ziół i przypraw ma powstać piękny, kolorowy talerz. Czy jurorzy zaskoczą liczbą rozdanych fartuchów?

"MasterChef" sezon 11. Zapowiedź
"MasterChef" sezon 11. Zapowiedź

"MasterChef" - nowy sezon

Co czeka uczestników w nowym sezonie "MasterChefa"? Podczas jednego z zadań, kucharze wykażą się znajomością upodobań jurorów, serwując im ich ulubione śniadanie do łóżka. Testem będzie także odtworzenie dania, które wcześniej uczestnicy próbowali po ciemku. 

Na planie "MastreChefa" jak zwykle nie zabraknie znakomitych gości. W jednym z odcinków pojawi się aktorka Anna Mucha. Uczestnicy będą musieli udowodnić, że gotowanie może być naprawdę sexy. W programie gościć będą także gwiazdy "Dzień Dobry TVN". Podczas gotowania plenerowego na Placu Szczepańskim w Krakowie pojawią się Ewa Drzyzga, Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Andrzej Sołtysik i Bartek Jędrzejak.

"MasterChef"- kiedy nowy sezon w TVN i Playerze? Wśród gości m.in. Anna Mucha
"MasterChef" - wśród gości m.in. Anna Mucha "MasterChef"- kiedy nowy sezon w TVN i Playerze? Wśród gości m.in. Anna Mucha Źródło: TVN

"MasterChef" - kiedy i gdzie oglądać?

"MasterChef" sezon 11. będzie miał swoją premierę w TVN i Playerze 4 września. Nowe odcinki co niedzielę o 20.00.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości