Gwiazdy

Andrzej Piaseczny mieszka z mamą i partnerem. Szczere wyznanie muzyka

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Andrzej Piaseczny utrzymuje bliskie kontakty z mamą Anny Przybylskiej

Andrzej Piaseczny w najnowszym wywiadzie powiedział, że mieszka z mamą. Co ciekawe wokalista mieszka również ze swoim partnerem i zdradził, jak wyglądają ich codzienne poranne rytuały.

Andrzej Piaseczny w maju ubiegłego roku dokonał w mediach coming outu. Muzyk jednak nie mówi publicznie o swoim życiu prywatnym i konsekwentnie unika tego tematu. Nie jest jednak tajemnicą, że Andrzej Piaseczny ma bardzo dobre relacje ze swoją mamą, o czym sam często mówił.

Adam ze "ŚOPW" o poprawie relacji z mamą
Adam ze "ŚOPW" o poprawie relacji z mamą Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Andrzej Piaseczny mieszka z mamą i partnerem

Jakiś czas temu w rozmowie z tygodnikiem "Wprost" muzyk uchylił rąbka tajemnicy i wyznał:

"Mieszkam na wsi od 20 lat. Mam to szczęście, że nie jestem człowiekiem samotnym, moja relacja jest przyjemnym związkiem, który trwa od kilku lat i liczę na to, że to się uchowa. Mieszkam w małej społeczności, tam nie da się postawić muru, za którym nic nie widać. Chodzimy na zakupy, jesteśmy widoczni, mojego partnera się rozpoznaje i to nie wywołuje emocji" - powiedział.

Andrzej Piaseczny o porannych rytuałach domowników

Ostatnio w rozmowie z pomponik.pl Andrzej Piaseczny powiedział, że nadal mieszka ze swoją mamą, ponieważ ta potrzebuje opieki ze względu na wiek i stan zdrowia.

"Mama jest starszą panią i mieszka ze mną od wielu lat. Jest po ciężkiej chorobie, którą wspólnie przeżyliśmy. To cud, że jest ze mną. To jest naturalne, bo nie dałaby rady, mieszkając sama. Ja zawsze byłem trochę maminsynkiem (…). To jest tak, że rodzice zajmują się nami, kiedy my jesteśmy oseskami, a później my jesteśmy im winni opiekę" - dodał muzyk.

Co ciekawe, najbliższe osoby piosenkarza dzień zaczynają od... przytulania.

"Tak jest zawsze, kiedy jestem w domu. Serdecznie to polecam, bo kiedy ludzie się przytulają, świat jest piękniejszy" - zaznaczył.

Na końcu Andrzej Piaseczny wyjawił, że mieszka z większą liczbą osób.

"Mieszkamy w większą liczbę osób, co nie oznacza poliamorii. Niech to będzie niedopowiedziane z wielokropkiem i z uśmiechem!" - zakończył.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości