Gwiazdy

Karol Strasburger reaguje na plotki o rozwodzie. "Skandal"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Karol Strasbuger

Kilka dni temu sieć obiegła informacja, że Karol Strasburger dostał rozwód. Gwiazdor odniósł się do tych rewelacji w najnowszym wywiadzie. Nie przebierał w słowach.

Związek małżeński Karola Strasburgera od samego początku jest szeroko komentowany w mediach. Opinia publiczna długo nie mogła pogodzić się z dzielącą małżonków różnicą wieku. Podobnie było zresztą wtedy, kiedy urodziło mu się dziecko. Fani nie mogli zrozumieć, jak to się stało, że w wieku 72 lat został ojcem.

Małgorzata Rozenek-Majdan stylizuje męża? "Pokazuję mu swoje pomysły"
Małgorzata Rozenek-Majdan stylizuje męża? "Pokazuję mu swoje pomysły" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Karol Strasburger dostał rozwód" - informują media

Karol Strasburger długo znosił w ciszy spekulacje medialne i nieprzychylne komentarze fanów. Czara goryczy przelała się jednak, gdy zaczęto plotkować o jego rozwodzie.

Gwiazdor zamieścił na swoim profilu na Instagramie informację, że postać, w którą się wściela, rozwiodła się ze swoją małżonką. Postać fikcyjna, rzecz jasna, z jednego z popularnych seriali.

Nagłówek szybko przyciągnął uwagę. Wieść jeszcze szybciej się rozeszła. A komentarze internautów były bezlitosne. To dlatego Karol Strasburger zabrał głos.

Karol Strasburger reaguje na plotki o rozwodzie

Karol Strasburger, tuż po medialnej burzy, został zapytany przez dziennikarzy serwisu plejada.pl, o co chodzi z tym rozwodem. Gwiazdor nie krył rozgoryczenia i dosadnie zdementował plotki.

"To jest skandal oczywiście. Piszą bzdury, wkładają to w moje nazwisko, a to dotyczy bohatera, którego gram. No to jak tak można? Ja się denerwuję, bo ludzie to komentują, a dotyczy to przecież nie mnie!" - powiedział.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Andras Szilagyi

Pozostałe wiadomości