Gwiazdy

Andżelika Piechowiak pojechała na SOR. Zaskoczyła ją dziwna wiadomość na kartce

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Aktorka Andżelika Piechowiak miała problemy z okiem. Relacjonowała pobyt w szpitalu na SOR-ze

Andżelika Piechowiak odwiedziła SOR w jednym z warszawskich szpitali. Aktorka miała w oku "ciało obce" i potrzebowała natychmiastowej pomocy. Na miejscu zastała karteczkę z informacją, że czas oczekiwania na lekarza wynosi powyżej 12 godzin. Gwiazda szybko przekonała się, co się za tym kryje.

Andżelika Piechowiak pojawiła się na Ostrym Dyżurze Okulistycznym. Aktorka cierpiała, gdyż w jej oku tkwiło "ciało obce". Gwiazda wymagała pilnej interwencji lekarza, ale wiadomość, którą zobaczyła na SOR-ze, kompletnie ją zaskoczyła. Kilka tygodni temu córeczka aktorki również potrzebowała interwencji w szpitalu.

Andżelika Piechowiak w szpitalu. Reakcja na pomoc medyczną

Aktorka zdała relację z wizyty na SOR-ze w jednym z warszawskich szpitali. Po przyjściu na miejsce zobaczyła kartkę z informacją, że będzie musiała uzbroić się w cierpliwość i długo czekać na pomoc. Oto treść wiadomości: "Z powodu choroby personelu SOR, czas oczekiwania na lekarza powyżej 12 h".

Andżelika Piechowiak opisała swoje wrażenia z pobytu w szpitalu. Zareagowała na całą sytuację w żartobliwy sposób.

"Co prawda pierwsza myśl, jaka pojawiła się w mojej głowie po przeczytaniu kartki z informacją, że z powodu braków personelu oczekiwanie może trwać ponad 12 godzin, brzmiała — trudno, wydłubię sobie to 'ciało obce' z oka pilniczkiem do paznokci, albo nauczę się z nim żyć, jednak ból (i przy okazji brak jakiejkolwiek innej opcji pomocy lekarskiej — w końcu najwidoczniej w niedzielę ludzie nie miewają problemów z oczami…) szybko powstrzymał mnie od takich heroicznych decyzji. Na szczęście, jak się okazało, karteczka chyba miała mieć charakter żartobliwy albo odstraszyć tych, co przyszli z katarem, bo im się znudziło oglądać przedpołudniowe seriale, bo po dwóch godzinach od przybycia było po wszystkim — 'ciało obce' usunięto, antybiotyk przepisano, obyło się bez opatrunku, więc jutro na scenie nie będę wyglądać jak piratka… Uff…" - czytamy na Instagramie.

Alan Andersz o wypadku
Alan Andersz o wypadku Alan Andersz w rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl opowiada o tym, w jaki sposób zmieniła się jego kariera po wypadku. Źródło: Co za Tydzień

Andżelika Piechowiak - rodzina. Córeczka aktorki w szpitalu

Andżelika Piechowiak ma prawie 4-letnią córeczkę, która jest owocem małżeństwa aktorki z dziennikarzem i fotografem Rafałem Olejniczakiem. Jakiś czas temu dziewczynka wylądowała w szpitalu, na oddziale pediatrii. Aktorka zamieściła na Instagramie zdjęcie dziecka, które wymagało specjalistycznej opieki medycznej. Andżelika Piechowiak opisała całą sytuację i swój strach.

"Strach o własne dziecko jest po prostu paraliżujący. Na szczęście skończyło się w możliwie najlepszy sposób, głównie dzięki niezwykle fachowej, szybkiej i życzliwej opiece lekarzy i całego personelu medycznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego im. Polikarpa Brudzińskiego w Warszawie, za co jestem im wszystkim ogromnie wdzięczna [...] Uważajcie na siebie i swoje dzieciaki i miejcie z tyłu głowy, że nawet jeśli dziecko przejdzie covid szybko i łagodnie, to może się zdarzyć, że ten obrzydliwy wirus przypomni o sobie po kilku tygodniach w najbardziej podstępny i drastyczny sposób" - apelowała do fanów na Instagramie.

Zobacz więcej:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości