Andziaks zaskakuje fanów. Pokazała wiadomości od osoby, która ją gnębiła w szkole

Andziaks
Andziaks zaskakuje fanów. Pokazała wiadomości od osoby, która ją gnębiła w szkole
Źródło: MWMEDIA
Andziaks zaskoczyła fanów nowym poruszającym postem. Influencerka w emocjonalnym wpisie powróciła wspomnieniami do czasów, gdy była gnębiona w szkole przez jedną z uczennic. Teraz dziewczyna napisała do niej po latach z pewną prośbą. O co chodzi?

Angelika Trochonowicz znana w sieci jako "Andziaks", jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twórczyń na polskim YouTube. Jej kanał śledzi prawie 900 tys. osób. Wraz ze swoim mężem jakiś czas temu wzięła udział w programie "Azja Express" i odniosła w nim zwycięstwo. 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Andziaks i Luka o "Azja Express". Jak program wpłynął na ich związek?

Andziaks pokazała SMS-y od prześladowczyni z przeszłości

Andziaks jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie stale dzieli się codziennymi chwilami ze swojego życia oraz przemyśleniami. Tym razem jednak influencerka zaskoczyła fanów, publikując na swoim profilu na Instagramie treść SMS-ów, które otrzymała od prześladowczyni z przeszłości.

Kobieta, która w czasach szkolnych była jedną z osób gnębiących youtuberkę, napisała, prosząc o autograf dla swojej siostry. Zdenerwowana gwiazda postanowiła odpowiedzieć na wiadomość, a następnie ujawnić jej treść publicznie.

"Nie rozumiem zaistniałej sytuacji. Mam uraz po naszej znajomości szkolnej. Byłam gnębiona, wyśmiewana przez połowę klasy, sama w tym uczestniczyłaś. [...] Nie bardzo mam ochotę i czas na to, żeby rozmawiać z kimś, kto jest tak dwulicowy i zakłamany" - napisała influencerka.

Andziaks wyjaśniła również, dlaczego zdecydowała się na tak szczere wyznanie. Gwiazda chciała wesprzeć osoby, które mogą doświadczać podobnej sytuacji, jak ona w przeszłości. Podkreśliła, że pomimo przeciwności, warto realizować swoje pasje i dążyć do spełnienia marzeń.

"Po co to wrzucam? Dla osób, które są w takiej samej sytuacji, w której ja byłam. Przepłaciłam to wszystko moim zdrowiem psychicznym, przepłakanymi nocami, ale wiedziałam, że nie zostawię nagrywania, bo kochałam to robić. [...] Koleżanki i koledzy, jak widać, dorastają i po czasie rozumieją, że ich zachowanie było niefajne. A ja w wieku 25 lat dzięki miłości do pasji miałam już męża, córkę, kupiony dom i samochód bez prawka, ale kupiłam sobie taki, jaki zawsze chciałam [...]. Pomyśleć, co by było, gdybym posłuchała się nauczycieli i poddała się uszczypliwościom kolegów z klasy" - przyznała.

Andziaks
Andziak pokazała wiadomości od dziewczyny, która ją prześladowała w przeszłości
Andziaks
Źródło: Instagram @andziaks

Ojczym Andziaks i jego młodsza partnerka się rozstali. Julia Kuśmierek wyjawiła, kto podjął decyzję

Zainteresowanie wokół Wojciecha Kurowskiego wzrosło, gdy do mediów przedostały się informacje, że związał się z dużo młodszą Julią Kuśmierek. Podobnie jak jego pasierbica Andziaks, mężczyzna zdecydował się na aktywne życie w mediach społecznościowych. Para chętnie dzieliła się ze swoimi obserwatorami zdjęciami i filmami, pokazującymi ich codzienność i podróże.

Jednak od pewnego czasu pojawiały się plotki, że związek zakochanych dobiegł końca. Te spekulacje zostały jakiś czas temu potwierdzone przez Julię Kuśmierek. Była (jak się okazało) partnerka ojczyma Andziaks opublikowała oświadczenie na Instagramie.

"Nasza relacja z Wojtkiem była publiczna, dlatego z szacunku do was i naszych odbiorców na kanale, chciałabym was powiadomić o naszym rozstaniu. Była to moja decyzja, natomiast pozostajemy z Wojtkiem w dobrych stosunkach. Życzymy sobie jak najlepiej i w tej kwestii się nic nie zmieni!" - napisała Julia Kuśmierek na swoim profilu na Instagramie.

Julia Kuśmierek
Julia Kuśmierek wyjawiła, że rozstała się z ojczymem Andziaks
Julia Kuśmierek
Źródło: Instagram @kusmierekj

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości