Partnerka ojczyma Andziaks zabrała głos. "Nie oczekiwałam akceptacji ze strony innych"

Andziaks, Wojciech Kurowski, Julia Kuśmierek
Partnerka ojczyma Andziaks zabrała głos
Źródło: x-news, Instagram @kurowski_wojtek
Od pewnego czasu media żyją związkiem ojczyma Andziaks ze znacznie młodszą partnerką. Julia Kuśmierek ma 21 lat i jest influencerką, która związała się z Wojciechem Kurowskim. Teraz zabrała głos po fali hejtu, który wylał się na parę. "Nie każdemu nasza różnica wieku może się spodobać" - przyznała.

Angelika Trochonowicz, znana w internecie pod pseudonimem "Andziaks", to jedna z najpopularniejszych youtuberek w Polsce. Wraz z mężem od wielu lat budują społeczność, która bardzo ich wspiera. Para wzięła niedawno udział w programie "Azja Express", który udało im się wygrać. Małżonkowie nie mają problemu z opowiadaniem o życiu prywatnym — w dużej mierze to właśnie na tym opiera się ich internetowa twórczość.

W ostatnim czasie zrobiło się głośno o ojczymie Andziaks. Wojciech Kurowski przez wiele lat był związany z mamą influencerki Agnieszką Kurowską. Dla Angeliki Trochonowicz stał się bardzo bliski i to właśnie jego traktuje jak ojca. Mimo że ich związek nie przetrwał i oboje na nowo układają sobie miłosne życie, youtuberka wciąż jest w stałym kontakcie z ojczymem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Andziaks i Luka o "Azja Express". Jak program wpłynął na ich związek?

Wojciech Kurowski o związku ze znacznie młodszą partnerką

Wojciech Kurowski wzbudził zainteresowanie po tym, jak związał się ze znacznie młodszą partnerką. Przedsiębiorca jest aktywny w mediach społecznościowych i wraz z Julią Kuśmierek prowadzi kanał na platformie YouTube, gdzie zamieszczają filmy, w których opowiadają o codzienności, podróżach i ważnych chwilach. Jednak różnica wieku, która dzieli zakochanych, wzbudza kontrwersje wśród fanów. Julia Kuśmierek jest młodsza od ukochanego od ponad 40 lat. To wywołuje mieszane reakcje wśród internautów, a para musi mierzyć się z hejtem.

Wojciech Kurowski w jednym z wywiadów został zapytany o liczne negatywne komentarze, z którymi spotykają się zakochani. Mężczyzna nie ukrywał, że początkowo miał wątpliwości co do związku z tak młodą kobietą, jednak pozytywnie się zaskoczył. Świetnie się dogadują i starają się nie przejmować hejtem, szczególnie że bliscy pary akceptują ich relacje, a co więcej — w ich towarzystwie są związki, w których różnica wieku jest równie duża. Wskazał przy tym Karola Strasburgera.

"Ja nie mam z tym żadnego problemu. Mnóstwo moich przyjaciół ma dużo młodsze partnerki. Chociażby mój kolega Karol Strasburger, który ma dużo, dużo młodszą żonę. Żyją świetnie, funkcjonuje to bardzo dobrze. Oczywiście hejt jest i to straszny czasami. Ale ludzie są ludźmi. Tego nie zmienimy. Mamy to głęboko w nosie" - powiedział w wywiadzie dla kanału TVreklama Extra.

Partnerka Wojciecha Kurowskiego o hejcie

Teraz głos w sprawie zabrała partnerka Wojciecha Kurowskiego. Julia Kuśmierek w rozmowie z Plejadą potwierdziła niejako słowa ukochanego. Choć nie ukrywa, że zdarzają się chwile, w których hejt ją dotyka, stara się nim nie przejmować. Przyzwyczaiła się do negatywnych komentarzy.

"Nie było nigdy jednej recepty, która pozwoliłaby mi się nie przejmować wieloma negatywnymi opiniami, które czytam. Czas jedynie działał na korzyść, ponieważ pozwalał przyzwyczaić się do sytuacji, w której na każdym kroku nas oceniają" — powiedziała.

Kobieta podkreśliła, że oboje wiedzieli, z czym mogą się spotkać i że nie każdemu internaucie może podobać się to, jak wiele lat dzieli zakochanych. Przyznała jednak, że wraz z Wojciechem Kurowskim nie oczekują akceptacji ze strony osób postronnych.

"Oczywiście byliśmy świadomi, pokazując naszą relację w internecie, że nie każdemu nasza różnica wieku może się spodobać. Nie oszukujmy się, nie jest to codzienne i często spotykane, natomiast nigdy nie oczekiwałam razem z partnerem akceptacji ze strony innych. Najważniejsze jest nasze wspólne szczęście i to, że w trudnych chwilach mamy w sobie ogrom wsparcia" — dodała.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news, Instagram @kurowski_wojtek

podziel się:

Pozostałe wiadomości