Gwiazdy

Aneta Glam z "Żon Miami" wyjawiła cenę najdroższej sukienki. "Nie wiem, dlaczego ją kupiłam"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Aneta Glam-Kurp z "Żon Miami" o swojej najdroższej sukience. "Nie wiem dlaczego ją kupiłam"

Aneta Glam-Kurp to jedna z głównych bohaterek programu "Żony Miami". Polka szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów swoim pozytywnym podejściem do życia i szczerością. W wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl przyznała, ile zapłaciła za swoją najdroższą sukienkę. W dodatku — wcale jej się nie podoba.

"Żony Miami" to jeden z najchętniej oglądanych programów. Tytułowa bohaterka - Aneta Glam-Kurp zdecydowała się na szczerą rozmowę. Wyznała, ile kosztowały najdroższe ubrania znajdujące się w jej szafie. Cena jest powalająca. 

Aneta Glam-Kurp z "Żon Miami" o swoich najdroższych ubraniach 

Aneta Glam-Kurp to ukochana Georga, jednego z najbogatszych mieszkańców Miami. Widzowie "Żon Miami" z pewnością kojarzą ją ze słynnych kąpieli w szampanie, zamiłowania do przyjęć oraz kotów. Zawsze uśmiechnięta, doceniająca każdy swój dzień i uwielbiająca luksusowe marki. Polka żyjąca w prawdziwym amerykańskim śnie zdradziła nam, ile kosztowały jej najdroższe sukienki .

- Najdroższa jest chyba taka suknia balowa Dolce&Gabbana za 20 tysięcy dolarów, która, nawiasem mówiąc, mi się nie podoba. Nie wiem, dlaczego ją kupiłam. Kolejna jest od Versace, kosztowała 12 tysięcy dolarów — wyznała w rozmowie z Dagmarą Olszewską Aneta Glam-Kurp. 

Aneta Glam-Kurp z "Żon Miami" wyznała, ile zapłaciła za sukienkę. Cena powala
Aneta Glam-Kurp z "Żon Miami" wyznała, ile zapłaciła za sukienkę. Cena powala Za dwie sukienki zapłaciła tyle, ile warte jest małe mieszkanie w Polsce. Aneta Glam-Kurp z "Żon Miami" o najdroższych rzeczach w swojej szafie. Źródło: Co za Tydzień

Aneta Glam-Kurp luksusowe życie

Jako jedna z nielicznych osób na świecie Aneta Glam-Kurp może pozwolić sobie niemal na wszystko. Jak sama przyznaje, jest bardzo wdzięczna za to, jak potoczyło się jej życie. Oprócz dwóch wyjątkowo drogich sukienek bohaterka "Żon Miami" ma w swojej kolekcji także inne bardzo drogie przedmioty. 

- Zegarki, nie będę mówiła już o cenach zegarków, bo nie chcę szokować. Ale one są schowane, niewidoczne w garderobie, więc nie warto o tym mówić - powiedziała Aneta Glam-Kurp. 

"Żony Miami" - historia Anety Glam-Kurp

Aneta Glam-Kurp przyszła na świat i wychowywała się w Polsce przez wiele lat. Zdecydowała jednak, że chce spróbować swoich sił w modelingu i wyjechała za granicę, gdzie pracowała w branży modowej. Mieszkała we Francji, Tajlandii aż w końcu - trafiła do Miami. Obecnie mieszka w jednej z najpiękniejszych willi, w samym sercu Miami Beach. Polka jest miłośniczką zwierząt i jak sama przyznaje, jednym z jej największych marzeń jest prowadzenie schroniska. 

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości