Aneta Kręglicka zabrała głos w sprawie sztuczności. Fanka zarzuciła jej hipokryzję

Aneta Kręglicka o sztuczności
Aneta Kręglicka o sztuczności
Źródło: MWMEDIA
Aneta Kręglicka może pochwalić się nietuzinkową urodą i cieszyć z faktu, że mijający czas zdaje się o niej zapominać. Aż trudno uwierzyć, że od finału Miss World, w którym wygrała, minęły 33 lata. Aneta Kręglicka opublikowała przemyślenia na temat wyidealizowanego świata social mediów i wszechobecnej sztuczności. Jedna z internautek była zaskoczona słowami Miss World.

Aneta Kręglicka jest pierwszą Polką nagrodzoną w konkursie Miss World. W 1989 roku przecierała drogi, by mogła nimi podążyć kolejna polska laureatka. W 2021 roku tytułem najpiękniejszej na świecie mogła pochwalić się Karolina Bielawska.

Aneta Kręglicka o sztuczności i mediach społecznościowych

Aneta Kręglicka postanowiła wypowiedzieć się na temat zjawisk, które obserwuje na co dzień w sieci. Już na początku modelka podkreśliła, że nawet jej zdarza się podkoloryzować rzeczywistość po to, by lepiej się ona prezentowała w mediach społecznościowych. Nie ukrywa, że "nic, co ludzie, nie jest jej obce", jednak mimo to nie rozumie skali, jaką zjawisko idealizowania wszystkiego, przybrało w ostatnim czasie. Aneta Kręglicka napisała, że ma kilka zasad, których mocno się trzyma i nigdy ich nie złamie po to, by uzyskać czyjąś aprobatę.

Mam swoją estetykę, etykę i zasady, których nigdy nie gwałcę dla poklasku właśnie. Dlatego kompletnie nie kupuję naciąganych autorytetów, prymitywnych programów telewizyjnych i "osobliwości" w nich lansowanych, promocji sztucznej i wyrysowanej urody z pudełka, sponsorowanych wakacji, zdjęć w wynajmowanych domach i samochodach, pozornie własnych, a jednak nie, marek osobistych, kolekcji i produktów, które też własnością nie są, a tym bardziej nie wynikają z praw autorskich. Oczywiście, to przestępstwem nie jest, ale podważa wiarygodność
 - napisała Aneta Kręglicka.

Szczególną uwagę fanów przykuł fragment na temat "urody z pudełka". Jedna z internautek zarzuciła modelce hipokryzję, ponieważ Aneta Kręglicka krytykuje poprawianie urody, a sama nie wygląda na swój wiek. Przypominamy, że Miss World w marcu skończyła 57 lat.

"Proszę wybaczyć, ale nie jest pani chodzącą naturą. W tym wieku kobiety nie wyglądają na 30 lat. Krytykować innych za to, że są przerysowani" - napisała obserwatorka.

Aneta Kręglicka zdecydowała się zabrać głos i nie pozostawić zarzutu bez komentarza.

"Piszę zawsze subiektywnie, do czego mam prawo i o modzie na urodę z pudełka, która mi się nie podoba i czego sama nie stosuję" - odpowiedziała.

Pod komentarzem rozgorzała dyskusja na temat tego, czy Aneta Kręglicka wygląda naturalnie, czy poprawiała swoją urodę, itd. Modelka w końcu postanowiła wycofać się z dyskusji, kończąc ją zdaniem:

"Niech mówi i pisze też, nikomu nie zamkniemy ust i każdy ma prawo do swojej opinii".

czt_domihp_zmiana wygladu
Dominika z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę. Korzystała też z medycyny estetycznej
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aneta Kręglicka - kariera

Aneta Kręglicka jest polską modelką i fotomodelką oraz bizneswomen. Popularność przyniósł jej udział w konkursach piękności. W 1989 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, a niedługo później - I wicemiss Miss International w Tokio. W listopadzie tego samego roku wzięła udział w najstarszym międzynarodowym konkursie piękności - Miss World. Udało jej się zająć pierwsze miejsce, co oznacza, że została pierwszą Polką okrzykniętą mianem najpiękniejszej kobiety na świecie. W 1998 roku wyszła za mąż za reżysera Macieja Żaka. Para doczekała się syna Aleksandra.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości