Anita Werner i Michał Kołodziejczyk zwiedzają Stany Zjednoczone. Wakacje marzeń?

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Anita Werner wypoczywa na wakacjach

Anita Werner postanowiła odpocząć od warszawskiego zgiełku i wybrała się na wakacje wraz z ukochanym Michałem Kołodziejczykiem. Para wybrała na podróż Stany Zjednoczone, a teraz dzielą się pięknymi widokami z internautami.

Anita Werner jest jedną z najbardziej znanych twarzy mediów w Polsce. Dziennikarka chętnie dzieli się postami ze swojego życia na Instagramie, a liczba osób, które obserwują ją na Instagramie, cały czas rośnie. Tym razem Anita Werner wybrała się na wakacje wraz z Michałem Kołodziejczykiem.

Anita Werner z ukochanym na wakacjach

Para udała się w podróż po Stanach Zjednoczonych. Najpierw odwiedzili Florydę, gdzie korzystali z okolicznych atrakcji, wybrali się wspólnie na mecz NBA, a później gościli w Cape Canaveral, gdzie mieści się Kennedy Space Center. 

Internauci są zachwyceni zdjęciami, które w sieci udostępnia dziennikarka, czemu dają wyraz w komentarzach.

"Pięknie tam jest", "Niech pani wypoczywa", "Prawdziwa kobieta-rakieta", "Niesamowite są te miejsca", "Piękne zdjęcia, ma pani zdolnego fotografa" - czytamy.

Anita Werner jest jedną z najbardziej znanych dziennikarek w Polsce. Ze stacją TVN24 związana jest od 21 lat, czyli od początku istnienia stacji. Na swoim koncie ma również cztery wydane książki, a także może pochwalić się pracą na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Mało kto pamięta jednak jej początki, które były dość ciekawe.

Zobacz wideo:

Klaudia El Dursi myśli o powiększeniu rodziny?
Klaudia El Dursi myśli o powiększeniu rodziny? Klaudia El Dursi w rozmowie z nami zdradziła, czy chce mieć jeszcze jedno dziecko. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anita Werner — kariera

Anita Werner urodziła się 28 marca 1977 r. w Łodzi. Po zdanej maturze dziennikarka ukończyła kulturoznawstwo ze specjalnością filmoznawstwo na Uniwersytecie Łódzkim w 2001 r. Już w wieku zaledwie 17 lat Anita Werner zagrała główną rolę żeńską w filmie Władysława Pasikowskiego "Słodko gorzki".

Później pojawiła się również w filmach "Dzieje mistrza Twardowskiego", "To my" i "Zostać miss". Po tej ostatniej roli Anita Werner zakończyła swoją karierę aktorską. Co ciekawe, w wywiadzie dla "Plejady" powiedziała, że nie lubi, kiedy ktoś mówi o niej "aktorka". Jak się okazało, o mały włos dziennikarka zawładnęłaby rynkiem muzycznym.

"Protestuję za każdym razem, gdy słyszę, że byłam aktorką. Nie byłam. Jest różnica między stwierdzeniem, że ktoś był aktorką, a że ktoś zagrał w filmie. Ja skłaniam się ku temu drugiemu. Oczywiście, w pełni profesjonalnym filmie, z fantastycznymi zawodowymi aktorami i u świetnego reżysera. Natomiast ja byłam amatorką, która trafiła na plan ze zdjęć próbnych. To była fantastyczna przygoda. Zresztą, tak samo jak moje śpiewanie. Ja przecież byłam o krok od nagrania płyty. Niewiele brakowało, a nawiązałabym współpracę z jedną z wytwórni płytowych" - powiedziała.

Swoją karierę w mediach Anita Werner zaczęła od pierwszej polskiej sportowej stacji telewizyjnej "Wizja Sport". Następnie dziennikarka zaczęła pracę w stacji TVN24, z którą jest związana do tej pory. Na antenie TVN24 prowadzi Fakty po południu i Fakty po Faktach. W przeszłości prowadziła również programy takie jak Dama Pik, Serwisy informacyjne, Poranek TVN24, Prosto z Polski, Magazyn 24 godziny, Raport wieczorny, Studio 24, Studio Europa i Wybory 2005.

Anita Werner ma także na koncie cztery wydane książki "Dwa ognie", "Dama Pik", "Nieoficjalnie" i "Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka". Od 2018 r. dziennikarka jest związana z dziennikarzem sportowym Michałem Kołodziejczykiem. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: JAROSŁAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości