Anita Werner na zdjęciu sprzed lat. Mało kto pamięta, jaki miała kolor włosów

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Instagram @anita_werner_official
Anita Werner - tak wyglądała na początku kariery

Anita Werner jest dziennikarką od lat związaną z grupą TVN24. Na swoim koncie w mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem sprzed 15 lat. Jak kiedyś wyglądała prezenterka TVN?

Anita Werner odniosła niedawno zawodowy sukces. Podczas gali rozdania Telekamer 2022 otrzymała statuetkę dla prezentera 25-lecia. W tym roku nagrody miały specjalny charakter - była to jubileuszowa 25. ceremonia. Anita Werner wygłosiła wzruszające przemówienie, podczas którego podziękowała swojemu partnerowi. Aż trudno uwierzyć, że prezenterka ma za sobą prawie 20 lat pracy. Anita Werner przypomniała, jak wyglądała na początku swojej kariery.

Anita Werner pokazała zdjęcie sprzed lat

Anita Werner jest aktywna w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których dzieli się z fanami efektami pracy, ale także swoją pasją. Dziennikarka wolny czas spędza często na świeżym powietrzu, uprawiając sport. Niedawno Anita Werner zaskoczyła fanów, publikując zdjęcie sprzed lat.

"Dawno temu, w telewizji" - napisała na swoim koncie na Instagramie, dodając, że fotografia pochodzi z 2007 roku.

Wówczas Anita Werner prowadziła już główne wydanie "Faktów" i miała za sobą współtworzenie kilku programów publicystycznych. Dziennikarka wyglądała wtedy zupełnie inaczej. Zamiast krótko obstrzyżonej blondynki, internauci zobaczyli brunetkę. Pojawił się nawet komentarz sugerujący podobieństwo Anity Werner do najlepszej polskiej tenisistki Igi Świątek.

Anita Werner - kariera, życie prywatne

Anita Werner urodziła się w 1978 roku w Łodzi. Choć teraz jej kariera zawodowa związana jest z dziennikarstwem, nie zawsze tak było. Anita Werner była kiedyś aktorką. Zadebiutowała główną rolą kobiecą w filmie "Słodko gorzki" w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Po porzuceniu kariery aktorskiej została dziennikarką. Anita Werner jest związana ze stacją TVN24 od początku jej istnienia. Przez lata prowadziła kilka programów publicystycznych i informacyjnych. Ponadto jest autorką czterech książek. Prywatnie Anita Werner od 2018 roku związana jest z dziennikarzem sportowym Michałem Kołodziejczykiem.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Instagram @anita_werner_official

Źródło zdjęcia głównego: x-news, fot. TVN/Wojciech Kurczewski

Pozostałe wiadomości