Gwiazdy

Anja Rubik wspomina swój pierwszy raz. "To było bardzo słabe"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Anja Rubik o macierzyństwie

Anja Rubik była gościnią Martyny Wojciechowskiej w jej internetowym programie "Dalej", gdzie obie poruszyły temat seksu. Modelka zwierzyła się, że swój pierwszy raz przeżyła w wieku 17 lat i nie wspomina tego najlepiej. "Byłam wtedy całkowicie zielona" - powiedziała.

Anja Rubik jest jedną z najbardziej zaangażowanych gwiazd w walkę o prawa kobiet i edukację seksualną w naszym kraju. Modelka włącza się w wiele kampanii społecznych, organizuje spotkania, pogadanki, a nawet wydaje w tym temacie książki. Dziś gwiazda bez wątpienia jest osobą, dla której nie ma tematów tabu, jeśli chodzi o intymność. Gdy jednak była młodsza, tak jak reszta nastoletnich dziewczyn nie miała za dużo pojęcia w tym temacie. Nie przygotowała się też dobrze do tego wyjątkowego momentu, jakim jest pierwszy raz.

Anja Rubik wspomina swój pierwszy raz. "Nie przeżyłam tego bardzo"

Martyna Wojciechowska w najnowszym odcinku swojego programu "Dalej" poruszyła temat seksu, edukacji seksualnej i przy okazji opowiedziała o swoim pierwszym zbliżeniu, którego nie wspomina dziś najlepiej.

"Mój pierwszy raz wspominam bardzo…kiepsko. Miałam 17 lat i chyba nie bardzo wiedziałam, za co się zabieramy. Przyznaję też, że miałam kłopot z zastosowaniem antykoncepcji. Moje pokolenie, które stało wtedy u progu dorosłości, kompletnie nie wiedziało, jak się za tę dorosłość zabrać" - pisała w zapowiedzi odcinka Martyna Wojciechowska.

Gościnią dziennikarki była Anja Rubik, która podzieliła się z nią również swoimi doświadczeniami. Okazało się, że są bardzo podobne.

"Miałam 17 lat. To było bardzo słabe. To znaczy, to była świadoma decyzja, widziałam już coś trochę i chciałam już mieć to za sobą. W chłopaku byłam bardzo zakochana, on troszeczkę we mnie mniej. Nie było to jakieś wydarzenie i prawdę mówiąc, nie przeżyłam tego bardzo. Jakiś ten pierwszy raz był taki... na zasadzie: aa, ok" - wspominała Anja Rubik.

Gwiazda zaznaczyła, że nie wiedziała jak się do tego przygotować.

"Byłam całkowicie wtedy zielona" - dodała modelka.

Alan Andersz wspomina czas po wypadku. Powiedział o pierwszym seksie
Alan Andersz wspomina czas po wypadku. Powiedział o pierwszym seksie Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anja Rubik i Martyna Wojciechowska miały problem z antykoncepcją

Martyna Wojciechowska podczas rozmowy z Anją Rubik nie ukrywała, że gdy była nastolatką, miała problem z zastosowaniem antykoncepcji.

"To jest chyba problem wielu dziewczyn, które nie wiedzą, jak powiedzieć, żeby on założył prezerwatywę. No bo jak, przecież cały romantyzm pryśnie" - mówiła dziennikarka.

Anja Rubik przyznała, że miała podobne doświadczenia w tym temacie.

"Też miałam z tym duży problem, nie wiem czemu. Nikt z nami nie porozmawiał i nie było tego tematu, że to jest podstawa" - opowiadała Anja Rubik.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości