Gwiazdy

Anna i Robert Lewandowscy błyszczeli na pokazie Dolce&Gabbana. Pokazali zdjęcia z gwiazdami

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy brylowali na pokazie mody zorganizowanym przez markę Dolce&Gabbana. Słynna para pochwaliła się zdjęciami ze światowymi gwiazdami obecnymi na evencie - Ciarą i Heidi Klum.

Anna i Robert Lewandowscy uwielbiają kreacje pochodzące z domu mody Dolce&Gabbana, dlatego nie mogło ich zabraknąć na pokazie mody, który odbył się w sobotę. Aby wziąć udział w pokazie haute couture organizowanym przez znaną włoską markę, do Syrakuz na Sycylię przybył tłum gwiazd światowego formatu. Na jakie kreacje postawiły?

Anna i Robert Lewandowscy na pokazie Dolce&Gabbana - stylizacje

Anna i Robert Lewandowscy dostają zaproszenia na najbardziej prestiżowe wydarzenia show-biznesowe. W maju para pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie zachwycała swoimi kreacjami. Teraz udali się na Sycylię, aby wziąć udział w ekskluzywnym, jubileuszowy pokaz marki Dolce&Gabbana. Oczywiście nie mogło zabraknąć relacji z tego wydarzenia na Instagramie.

Anna Lewandowska podzieliła się na swoim profilu kilkoma zdjęciami, a których możemy podziwiać błyszczące stylizacje pary. Nie obyło się też bez zapozowania z gwiazdami obecnymi na imprezie - Ciarą i Heidi Klum.

"Co za noc…" - napisała Anna Lewandowska na Instagramie.

Jak możemy zobaczyć na fotografii, Anna Lewandowska miała na sobie białą, dopasowaną suknię wyszywaną cekinami, a całości dopełniał mocny makijaż. Z kolei Robert Lewandowski postawił na klasyczny garnitur z obszytymi cekinami klapami marynarki.

Klaudia Antos o współpracy z Jennifer Lopez
Klaudia Antos o współpracy z Jennifer Lopez Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mariah Carey, Sharon Stone, Helen Mirren - gwiazdy na pokazie Dolce&Gabbana

Do Syrakuz oprócz Lewandowskich przybyły największe światowe gwiazdy, między innymi: Mariah Carey, Sharon Stone, Helen Mirren, Monica Bellucci czy Heidi Klum. Szczególną uwagę zebranych przykuły trzy divy - Mariah Carey, Sharon Stone, Helen Mirren, które szybko stały się główną atrakcją po zakończeniu pokazu.

W wideo uchwyconym przez Vogue Italy można zobaczyć, jak śmieją się i pozują w blasku fleszy fotoreporterów w pięknych kolorowych i błyszczących sukniach. Mariah Carey wachluje się przy tym wachlarzem.

Na swoim InstaStories, Sharon Stone podzieliła się słodkim zdjęciem Mariah Carey pozującej z Helen Mirren i podpisała je "Przyjaciółki".

Sharon Stone podzieliła się słodkim zdjęciem Mariah Carey pozującej z Helen Mirren
Sharon Stone podzieliła się zdjęciem Mariah Carey pozującej z Helen Mirren Źródło: Instagram

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości