Gwiazdy

Jacek Łągwa miał wypadek. Ich Troje odwoła koncerty? Mamy komentarz Michała Wiśniewskiego

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Jacek Łągwa cudem uniknął śmierci. Jak wygląda jego życie prywatne?

Jacek Łągwa miał wypadek. Muzyk zespołu Ich Troje za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o poważnych kłopotach ze zdrowiem. Fani przewidują, że to wpłynie na zaplanowane koncerty. Czy tak faktycznie się stanie? Mamy komentarz Michała Wiśniewskiego.

Jacek Łągwa musi zmierzyć się z kolejnymi trudami. Choć w mediach społecznościowych zamieścił żartobliwie napisany post, sytuacja jest poważna.

Jacek Łągwa z Ich Troje miał wypadek

Jacek Łągwa wraz z Michałem Wiśniewskim w 1995 roku założyli zespół Ich Troje. Od tego momentu ich popularność rosła w ogromnym tempie. Do dziś grafik zespołu Ich Troje jest napięty, a fani tłumnie przychodzą na koncerty.

W czwartkowy wieczór na profilu Jacka Łągwy na Instagramie pojawiło się zdjęcie, do którego... pozuje ze złamaną ręką. 

"Chyba zbyt mocno zainspirowałem się sesją zdjęciową Ich Troje. Kość złamana, 4 tygodnie w 'gipsie', a teraz znajdźcie różnice" - napisał. 

Fani w kilka chwil zaczęli przekazywać pozdrowienia, pytać o zdrowie i wyrażać zmartwienie, że najbliższe zaplanowane koncerty Ich Troje się nie odbędą. 

"Mam nadzieję, że zobaczymy się w Sopocie!" - czytamy pod postem. 

"Współczuję Panu. Oby szybko przestało boleć. Co z koncertem za tydzień? Odbędzie się?"- napisała zrozpaczona fanka. 

Czy faktycznie zespół Ich Troje będzie musiał odwołać koncerty? Zapytaliśmy o to lidera grupy, Michała Wiśniewskiego.

- Gdyby była konieczność odwołania koncertów, poinformowałbym o tym niezwłocznie. Jacek złamał rękę, nie głowę, więc wszystkie zaplanowane występy się odbędą — powiedział z uśmiechem muzyk.

Mandaryna i Ania Świątczak komentują plotki o ich konflikcie
Mandaryna i Ania Świątczak komentują plotki o ich konflikcie Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jacek Łągwa - kariera i życie prywatne

Popularność grupy Ich Troje sprawiła, że w krótkim czasie, każdy jej członek stanął na szczycie popularności. Niestety, mimo sukcesów zawodowych życie nie oszczędziło Jacka Łągwy. Muzyk po rozwodzie z pierwszą żoną wpadł w poważne kłopoty finansowe. W 2019 roku Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy oficjalnie ogłosił jego upadłość konsumencką. 

"Wiem, że zostałem skrzywdzony, ale Dorota jest matką moich dzieci, którą zawsze kochałem. I ja nie zrobię jej mimo wszystko krzywdy. Mimo tego wszystkiego nie chcę wojny" - powiedział w wywiadzie cytowanym przez onet.pl.

Los odwrócił się do muzyka ponownie w 2020 roku. To właśnie wtedy  odnalazł miłość i kolejny raz stanął na ślubnym kobiercu. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Mwmedia

Pozostałe wiadomości