Gwiazdy

Anna i Robert Lewandowscy o wychowaniu córek. "Spędziliśmy wiele godzin, dyskutując o tym"

Gwiazdy

Autor:
Urszula
Grabowska

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najgorętszych par show-biznesu. Małżeństwo ma dwie córeczki: Klarę i Laurę. Trenerka chętnie dzieli się na swoim profilu na Instagramie przemyśleniami na temat życia rodzinnego. Tym razem postanowiła opowiedzieć o tym, jak wychowują dzieci.

Dzieci Anny i Roberta Lewandowskich bez wątpienia budzą ogromne zainteresowanie wśród fanów swoich rodziców. Każde rodzinne zdjęcie jest chętnie komentowane i "lajkowane" przez internautów, którzy z zapartym tchem śledzą proces dorastania dwuletniej Klary i pięcioletniej Klary.

Niedawno rodzina Lewandowskich przeprowadziła się Hiszpanii. Robert Lewandowski zmienił barwy klubowe i przeniósł się z Bayernu Monachium do FC Barcelony. Żona piłkarza, jak wspominała w wielu wywiadach, nie wyobraża sobie, aby rodzina była osobno, więc decyzja o zmianie miejsca zamieszkania była dla niej naturalna.

Anna Lewandowska o wiosennym wyzwaniu sportowym
Anna Lewandowska o wiosennym wyzwaniu sportowym Anna Lewandowska kolejny raz zorganizowała wyzwanie sportowe. Wiosenne spotkanie odbyło się we Wrocławiu.

Anna Lewandowska o wychowaniu córek. "Chciałabym, aby moje Calineczki były świadome swojej wartości"

Żona Roberta Lewandowskiego podzieliła się z fanami na Instagramie uroczym rodzinnym zdjęciem zrobionym nad brzegiem Morza Balearskiego.Na fotografii widać także suczkę Bellę, która jest oczkiem w głowie całej rodziny. Anna i Robert Lewandowscy wpatrują się w zachodzące słońce. Pod zdjęciem Anna Lewandowska podzieliła się z fanami przemyśleniami na temat wychowania swoich córek.

"Spędziliśmy z Robertem wiele godzin, dyskutując o wychowaniu córek. Chcemy, aby zawsze czuły się kochane, miały poczucie własnej wartości oraz wiedziały, że jako rodzice jesteśmy i zawsze będziemy obok. Niestety, w dzisiejszym świecie dzieci czują się często bardzo osamotnione" - mówi matka Klary i Laury Lewandowskich.

Bizneswoman poruszyła też temat zdrowia psychicznego u dzieci. Powołała się na badania, z których wynika, że aż 30 procent nastolatków rzadko lub nigdy nie czuje się z siebie dumna. Anna Lewandowska zwróciła uwagę na to, że poczucie bezpieczeństwa i uczenia dzieci wiary w siebie, to kluczowe elementy w wychowaniu najmłodszych.

"Chciałabym, aby moje Calineczki były świadome swojej wartości, ufały własnym spostrzeżeniom i zawsze, gdy czują się niekomfortowo, miały odwagę powiedzieć nie" - wyznała żona Roberta Lewandowksiego.

Miłość Anny i Roberta Lewandowskich

Anna i Robert Lewandowscy są najgorętszą parą polskich mediów. Ich miłość rodziła się jednak z dala od czerwonych dywanów i świata show-biznesu. Poznali się na obozie studentów Akademii Wychowania Fizycznego na Mazurach. Od tamtej pory ich losy nieustannie się przeplatały.

"Lewy ma dobrą bajerę nie tylko na boisku, mówiąc mi: 'Słuchaj, daj sobie poznać faceta, którego jeszcze nie znasz'. Byłam w szoku, ale dałam się namówić na spotkanie i tak zostało do dziś" - wspomina Anna Lewandowska w wywiadzie dla magazynu "Viva!".

Rodzice Klary i Laury pobrali się 22 czerwca 2013 roku w Serocku. Ich ślub był bardzo medialnym wydarzeniem. W związku z ogromnym zainteresowaniem paparazzi ceremonią zaślubin, Robert Lewandowski postanowił wynająć ochronę, by nikt nie zepsuł im najważniejszego dnia w życiu. Mimo ogromnej popularności, jaką zyskali, podkreślają, że wciąż są zwyczajną parą.

"Dla nas rzeczy materialne nie są najważniejsze, staramy się podchodzić do życia według zasady: nie jest istotne to, co masz, ale to, kim jesteś" - wyznali wspólnie w wywiadzie dla magazynu "Viva!".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj więcej o Annie Lewandowskiej.

Autor:Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości