Anna Karczmarczyk zaskoczyła metamorfozą. Rudy kolor to już przeszłość

Anna Karczmarczyk
Anna Karczmarczyk
Źródło: MWMEDIA
Anna Karczmarczyk zdecydowała się na odważną metamorfozę. Gwiazda zamieniła odcień swoich długich, charakterystycznych rudych włosów na zdecydowanie jaśniejszy. Fani gwiazdy w pozostawianych komentarzach nie kryją podziwu. Na jaki kolor zdecydowała się aktorka?

Anna Karczmarczyk to znana polska aktorka, której popularność przyniosła rola w ukochanym serialu widzów stacji TVN - "Na Wspólnej". Prywatnie gwiazda jest żoną producenta telewizyjnego Pascala Litwina, a w 2021 r. zakochani powitali na świecie swoje pierwsze dziecko.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

CZT_KRZYSZTOFZOLTAK_METAMORFOZY
Krzysztof ze "ŚOPW" o metamorfozie po programie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anna Karczmarczyk zaskoczyła metamorfozą

Anna Karczmarczyk zaskoczyła fanów nagraniem, które opublikowała niedawno na swoim instagramowym koncie. Aktorka, która od jakiegoś czasu była wierna ciepłemu odcieniowi rudości, zdecydowała o odważnej zmianie koloru włosów na jasny blond.

Na opublikowanym przez aktorkę wideo możemy zobaczyć gwiazdę przeglądającą się w lustrze salonu fryzjerskiego. Po chwili szybkiego montażu widzimy uśmiechniętą aktorkę w zupełnie nowym odcieniu. Warto dodać, że tej spektakularnej przemianie towarzyszyło ogromne zadowolenie z nowego looku, które rysowało się na twarzy podekscytowanej gwiazdy.

"Pa pa rudy lisku - skradłeś moje serce" - napisała żartobliwie pod nagraniem artystka.

Jasny blond na głowie Anny Karczmarczyk z pewnością nadaje jej charakteru i podkreśla indywidualność gwiazdy. Nie da się ukryć, że ten kolor nigdy nie wychodzi z mody, dlatego świetnie sprawdzi się zarówno w latko, jak i o każdej innej porze roku. W komentarzach pod postem nie brakuje pozytywnych opinii od rozentuzjazmowanych fanów aktorki.

"Pięknie i w obu, ale blond to Twój kolor",

"W każdym kolorze pięknie" - możemy przeczytać pod postem.

Anna Karczmarczyk - kariera i życie prywatne

Anna Karczmarczyk to znana polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Pierwsze kroki w aktorstwie stawiała bardzo wcześnie, debiutując na małym ekranie zaledwie jako 12-latka w popularnym serialu TVN "Na Wspólnej". We wspomnianej produkcji występowała aż przez siedem lat, od 2003 do 2010 roku.

Swoją pierwszą rolę kinową zagrała w kontrowersyjnym i bardzo głośnym filmie "Galerianki". Mimo młodego wieku aktorka zyskała za tę rolę pozytywne opinie od krytyków, a także była nominowana do renomowanej nagrody Złotej Kaczki. Warto dodać, że zdobyła również wyróżnienie na 19. Festiwalu Młodego Kina Wschodnioeuropejskiego. W roku 2016 Anna Karczmarczyk ukończyła studia na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Podczas swojej edukacji miała okazję wystąpić w etiudach szkolnych "Cisza" (2011) i "Zapalniczka" (2012). Prywatnie również się gwieździe wiedzie. Jest szczęśliwą żoną producenta telewizyjnego Pascala Litwina. W 2021 roku małżeństwo to powitało na świecie swoje pierwsze dziecko.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości