Anna Lewandowska kopiuje pomysły Ewy Chodakowskiej? "Lubię wyznaczać trendy"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Fani Ewy Chodakowskiej zarzucili Annie Lewandowskiej kopiowanie pomysłów trenerki

Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska jakiś czas temu wprowadziły do swojej oferty treningi taneczne. Fani obu trenerek zaczęli się kłócić między sobą w mediach społecznościowych o to, która z gwiazd jako pierwsza wpadła na ten pomysł. Wtedy głos w sprawie zabrała sama Ewa Chodakowska, która wbiła małą szpilkę w konkurentkę.

Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska to zdecydowanie dwie najpopularniejsze polskie trenerki fitness. Od wielu lat mówi się w kuluarach, że obie panie nie przepadają za bardzo za sobą, jednak one same nigdy nie potwierdziły tych plotek. Co jakiś czas natomiast fani celebrytek kłócą się między sobą o to, która z ich ulubienic jako pierwsza wymyśliła konkretny model ćwiczeń. Tak było też i tym razem.

Mama Sandry Kubickiej wchodzi w branżę fitness. Chcą nagrać wspólny trening
Mama Sandry Kubickiej wchodzi w branżę fitness. Chcą nagrać wspólny trening Sandra Kubicka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą wzruszająco opowiedziała o swojej mamie, która powoli zaczyna podbijać branżę fitness. Okazuje się, że modelka niedługo chce stworzyć własną platformę treningową, a niektóre z ćwiczeń zamierza nagrać właśnie w towarzystwie swojej rodzicielki. - Zobaczymy, która z nas ma lepszą formę - zapowiedziała.

Anna Lewandowska zaproponowała fanom treningi taneczne. "Ktoś tu od kogoś zgapia"

Anna Lewandowska po przeprowadzce do Hiszpanii zapisała się na kurs tańca, czym często chwaliła się na Instagramie. Niedawno żona Roberta Lewandowskiego opublikowała krótkie nagranie z jej treningowym partnerem. Trenerka była wyraźnie dumna ze swoich umiejętności i dodała, że jej nowa pasja bardzo spodobała się jej mężowi.

"Powoli wsiąkam w klimat hiszpańskiej muzyki i w katalońskie klimaty, które już kocham. Oczywiście, jeszcze duuuuuużo pracy przede mną. I know, I know! Ale takie wyzwania to ja uwielbiam! Nie przychodzi mi to łatwo, natomiast najważniejsze, że odkrywam nową pasję i…mężowi się podoba" - napisała Anna Lewandowska.

Gwiazda na koniec zapytała fanów, czy nie chcieliby, by wprowadziła treningi taneczne do swojej aplikacji. Wówczas rozpętało się piekło. Wszystko dlatego, że chwilę wcześniej z takim samym zamiarem wyszła Ewa Chodakowska. Internauci zarzucili Annie Lewandowskiej, że kopiuje konkurentkę.

"Dziś to samo pojawiło się u Chody;"

"Dopiero wymyśliła to Choda te treningi taneczne";

"Bez kitu, ktoś tu od kogoś zgapia";

"Nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz... A szczerze to wcześniej myślałam, że Choda dramatyzuje trochę, jak mówiła, że jej pomysły są kopiowane, ale jednak chyba nie...";

"Myślałam od dawna, że to przypadek, ale jednak…" - czytamy w komentarzach pod postem Anny Lewandowskiej.

Ewa Chodakowska o treningach tanecznych. "Lubię wyznaczać trendy"

Fani Ewy Chodakowskiej oczywiście dali jej znać, co sądzą na temat pomysłu Anny Lewandowskiej. Trenerka w końcu zdecydowała się, że odniesie się do sprawy. Ewa Chodakowska w swoim stylu wbiła rywalce malutką szpileczkę.

"Wczoraj zapytałam Was, czy nagrać trening taneczny… Pod rolą zostawiłyście 1000 komentarzy na 'tak' Postanowione, będzie FITDANCE. PS. Tak, tak, dotarły już do mnie wieści. I co ja na to? Lubię wyznaczać nowe trendy" - napisała Ewa Chodakowska na InstaStories.

To jednak nie był koniec "afery tanecznej". Potem okazało się, że fani Ewy Chodakowskiej oczekiwaliby od niej treningów tanecznych... w rytmie hiszpańskich utworów. To właśnie ten styl wybrała sobie Anna Lewandowska.

"Kiedy wczoraj pytałam o styl taneczny, to 49% osób zaznaczyło klimat hiszpański… 'Nie umiem w hiszpański', ale mój freestyle leci tak" - dodała Ewa Chodakowska i pokazała, jak tańczy.

Ewa Chodakowska chce wprowadzić treningi taneczne
Ewa Chodakowska chce wprowadzić treningi taneczne Ewa Chodakowska chce wprowadzić treningi taneczne Źródło: Screen InstaStories Ewy Chodakowskiej

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości