Gwiazdy

Córka Anny Lewandowskiej w szpitalu. Trenerka opublikowała niepokojące zdjęcie

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska musiała odwołać wszystkie plany. Trenerka poinformowała internautów, że jej córka znalazła się w szpitalu. Żona Roberta Lewandowskiego zamieściła niepokojące zdjęcie.

Anna Lewandowska jest trenerką i bizneswomen, z którą chudną rzesze Polek. Niedawno do walki o wymarzoną sylwetkę próbowała dołączyć Aleksandra Żebrowska. Odkąd Robert Lewandowski podpisał kontrakt z FC Barcelona, internauci mogą podziwiać sielskie życie Lewandowskich w słonecznej Hiszpanii. Nad rajem pojawiły się jednak burzowe chmury. Anna Lewandowska poinformowała, że jedna z jej córek znalazła się w szpitalu. Co się stało?

Anna Lewandowska o wiosennym wyzwaniu sportowym
Anna Lewandowska o wiosennym wyzwaniu sportowym Anna Lewandowska kolejny raz zorganizowała wyzwanie sportowe. Wiosenne spotkanie odbyło się we Wrocławiu.

Córka Anny Lewandowskiej w szpitalu

W poniedziałek Anna Lewandowska opublikowała niepokojące zdjęcie. Uchwyciła na nim nogę jednej z córek oraz widoczne w oddali szpitalne łóżka. Trenerka przyznała, że ostatnie godziny nie należały do najłatwiejszych i tym samym niedzielna sielanka została przerwana. Nie wiadomo, co dokładnie się wydarzyło, jednak było na tyle poważne, że córka znalazła się w szpitalu.

Anna Lewandowska miała w poniedziałek brać udział w evencie organizowanym na warszawskim Torwarze. Los pokrzyżował jednak jej plany i musiała odpuścić. Trenerka podkreśliła, że najgorsze już za nimi i dodała, że życzy wszystkim dużo zdrowia.

"Jako ambasadorka programu SKS miałam dziś wspierać aktywność fizyczną dzieci na warszawskim Torwarze. Ale niestety los pokrzyżował nasze plany... To była ciężka doba. Na szczęście już wracamy do zdrowia. Zdrowia wam wszystkim życzę" - napisała.

Córka Anny Lewandowskiej w szpitalu Źródło: Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska pokazała twarze córek

Anna Lewandowska jest aktywna w mediach społecznościowych, które wykorzystuje w celach zawodowych. Za ich pośrednictwem reklamuje produkty marek własnych oraz zachęca i motywuje kobiety do walki o marzenia. Niedawno Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie, na którym pokazała twarze córek. Internauci wcześniej mogli oglądać materiały z udziałem dzieci Lewandowskich, jednak pierwszy raz ich wizerunki są tak dobrze widoczne.

Fani postanowili zabawić się w grę i typowali, która z dziewczynek podobna jest do mamy, a która do taty. Internauci prawie jednogłośnie stwierdzili, że Klara przypomina Roberta Lewandowskiego, a młodsza Laura to wykapana Anna Lewandowska.  

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości