Programy

Robert ze "ŚOPW" szczerze o powodach pójścia do programu. Sam się zaskoczył

Programy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
party.pl
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Robert i Aneta Żuchowscy

Robert Żuchowski był jednym ze śmiałków, którzy zdecydowali się poślubić nieznajomą. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradził w jednym z wywiadów, dlaczego wziął udział w programie. Okazuje się, ze nie chodziło o małżeństwo.

Aneta i Robert Żuchowscy byli uczestnikami szóstego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kiedy spotkali się na ślubnym kobiercu, było widać, że zdecydowanie zaiskrzyło. W trakcie programu Aneta i Robert rozwijali relację, a ich decyzja nie była zaskoczeniem - postanowili pozostać w małżeństwie. Robert przygotował romantyczną niespodziankę i oświadczył się partnerce.

Niedługo po finale sezonu para potwierdziła, że wciąż buduje wspólne życie. Ku zaskoczeniu fanów, Aneta zdradziła, że spodziewa się dziecka. Mieszko Żuchowski przyszedł na świat w lutym br. Para wygląda na wyjątkowo szczęśliwą, a ich codzienność można śledzić za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dalszą część artykułu znajdziesz pod materiałem wideo. Aneta Żuchowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szybko wróciła do formy sprzed ciąży, o czym opowiedziała w rozmowie z Aleksandrą Głowińską:

Aneta Żuchowska ze "ŚOPW" o formie po ciąży
Aneta Żuchowska ze "ŚOPW" o formie po ciąży

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Robert Żuchowski o udziale w programie

Aneta i Robert tworzą jedną z par, którym udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" pozwolił poznać prawdziwą miłość. Jednak okazuje się, że uczestnik szóstej edycji nie poszedł do programu, by znaleźć szczęście u boku żony. W rozmowie z party.pl przyznał, że udział w show traktował raczej w kategoriach żartu.

"Podchodziłem do całego eksperymentu z dystansem, żartem [...]. Bardziej byłem ciekawy, jak to się wszystko odbywa technicznie" - powiedział.

Ostatecznie udało mu się spotkać odpowiednią partnerkę, z którą połączyła go miłość. Aneta i Robert Żuchowscy są aktywni w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których dzielą się swoim szczęściem. Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byli niedawno na zagranicznych wakacjach. Wybrali rejs jachtem, a w podróż zabrali syna Mieszka.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta i Robert na zagranicznych wakacjach

Aneta i Robert Żuchowscy postanowili wykorzystać ostatni miesiąc wakacji i wybrali się w rejs po Morzu Egejskim. Na pokładzie ekskluzywnego statku wyruszyli ze Stambułu na grecką wyspę Kretę. Internauci przez całą podróż mogli podziwiać przepiękne widoki, którymi Aneta i Robert chętnie się dzielili.

To była pierwsza zagraniczna podróż Mieszka, który razem z rodzicami garściami czerpał z uroków i piękna chwili. Jak udały się wakacje z dzieckiem? Aneta Żuchowska uchyliła rąbka tajemnicy, o czym przeczytacie poniżej:

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: party.pl

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @zabastrz

Pozostałe wiadomości