TVN z niezwykłym wydarzeniem muzycznym "Nie idziemy na sylwestra". Kto wystąpi?

Małgorzata Ostrowska, Natalia Szroeder, Wojciech "Łozo" Łozowski
Małgorzata Ostrowska, Natalia Szroeder, Wojciech "Łozo" Łozowski
Źródło: Mwmedia
Sylwester 2023 zbliża się wielkimi krokami. Stacje telewizyjne oferują widzom widowiska muzyczne. TVN zapowiedziało w tym roku coś niezwykłego. Największe polskie gwiazdy zaśpiewają dzień wcześniej na wydarzeniu pt. "Nie idziemy na sylwestra". Koncert poprowadzi Marcin Prokop oraz Wojciech "Łozo" Łozowski.

Koncerty sylwestrowe cieszą się popularnością wśród telewidzów. Osoby, które wolą spędzić ostatni dzień roku w swoich czterech ścianach, mogą być w 2023 roku zaskoczeni. TVN zaproponował świętowanie z gwiazdami nie w niedzielę 31 grudnia, a już w sobotę 30.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Wojciech Łozo Łozowski planuje światową karierę aktorską
Wojciech Łozo Łozowski planuje światową karierę aktorską

Sylwester w TVN. Koncert pt. "Nie idziemy na sylwestra"

Koncert "Nie idziemy na sylwestra" zostanie pokazany w sobotę 30 grudnia br. o godz. 20.00. Muzyczne widowisko poprowadzi Marcin Prokop oraz Wojciech "Łozo" Łozowski.

Koncert będzie nagrany wcześniej w studio. Widowisko ma mieć formułę wielkiej domówki. Dla widzów wystąpią sławy znane z estrady. Przedstawią największe imprezowe przeboje. W studio zaśpiewają: Małgorzata Ostrowska, Alicja Majewska, Natalia Szroeder, WaluśKraksaKryzys, Rubens, Mery Spolsky, Wiktor Dyduła, Bartek Królik, IGO, Król, Wojtek Łozowski, Grubson i Nicoponie.

Ten niecodzienny pomysł to alternatywna propozycja dla tych, którzy w oczekiwaniu na Nowy Rok, chcą pobawić się nieco wcześniej, bo w sobotni wieczór. Czołowe nazwiska polskiej sceny muzycznej spotkają się tuż przed sylwestrem, by wspólnie zagrać i zaśpiewać najpopularniejsze utwory w zaskakujących aranżacjach — prawdziwy mix gatunków muzycznych
- informuje TVN.

Małgorzata Ostrowska typuje polską artystkę na nową gwiazdę rocka

Małgorzata Ostrowska udzieliła wywiadu dla serwisu cozatydzien.tvn.pl. Artystka opowiedziała, czy według niej na polskiej scenie muzycznej możemy obserwować narodziny nowej, rockowej gwiazdy. Od razu wskazała Darię Zawiałow, do której ma spory sentyment, ponieważ była obecna przy jej pierwszych próbach zaistnienia na polskiej scenie muzycznej.

- Pamiętam, jak byłam w jury w jednym z regionalnych konkursów w Toruniu, potem w Bydgoszczy, gdzie Daria startowała. Typowałam ją wtedy na pierwsze miejsce, bo bardzo mnie zaskoczyła. Daria śpiewała wtedy zupełnie inaczej, niż w tej chwili. Ale to świadczy tylko o jej talencie, uniwersalności i o tym, że ma po prostu osobowość. Ma przekaz, który sprawdza się w różnych gatunkach muzycznych. Ważne, że to nadal jest ona. Rzeczywiście wtedy się to bardzo pięknie pokazało. Bardzo cieszę się, że osiągnęła ogromny sukces — powiedziała Małgorzata Ostrowska.

Małgorzata Ostrowska i Daria Zawiałow kilkukrotnie spotkały się już na scenie. Wykonały wspólnie takie piosenki jak "Meluzyna" z repertuaru Małgorzaty Ostrowskiej czy "Biała Flaga", wykonywana wcześniej przez zespół "Republika". 

Małgorzata Ostrowska i Daria Zawiałow
Małgorzata Ostrowska kibicuje Darii Zawiałow? "Mam do niej sentyment"
Małgorzata Ostrowska i Daria Zawiałow
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości