Anna Markowska o prezencie dla Kuby Wojewódzkiego. Spędzą razem święta?

Anna Markowska została zapytana, jaki prezent zakupi Kupie Wojewódzkiemu na święta. Odpowiedź zaskakuje
Anna Markowska została zapytana, jaki prezent zakupi Kupie Wojewódzkiemu na święta. Odpowiedź zaskakuje
Źródło: MWMEDIA
Anna Markowska udzieliła niedawno zaskakującego wywiadu, w którym opowiedziała o chorobie, z którą zmagała się przed laty. Przy okazji modelka została zapytana o to, co zamierza podarować Kubie Wojewódzkiemu na święta.

Od czasu kiedy Anna Markowska zaczęła pojawiać się u boku Kuby Wojewódzkiego, jej życiem zainteresowały się media. Modelka jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na samym Instagramie śledzi ją niemal 400 tys. fanów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Jacy rodzice, takie dzieci? 12. Magdalena Schejbal
Jacy rodzice, takie dzieci? 12. Magdalena Schejbal
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anna Markowska opowiedziała o chorobie i świętach

Anna Markowska podczas wywiadu, którego udzieliła serwisowi jastrzabpost.pl została zapytana o to, co zamierza podarować Kubie Wojewódzkiemu pod choinkę. Modelka na wspomniane pytanie odpowiedziała wymijająco.

"Jeszcze nie wiem, co dam na święta. Ale zobaczymy, nie mogę zdradzać" - wyjawiła. Nie wkluczyła też, że tegoroczne święta spędzi u boku dziennikarza.

W dalszej części wywiadu Anna Markowska podzieliła się również doświadczeniami z chorobą nowotworową. Gwiazda zdradziła, że nie chce się odcinać nawet od ciężkiej przeszłości oraz, że zawsze odpisuje na wiadomości od ludzi z podobnymi problemami, doradza im i odwiedza szpitale onkologiczne.

"Nie da się od tego odciąć. Oczekiwano ode mnie, żebym ja nie wspominała, jeżeli mnie ktoś pyta. Ja nie będę udawać, że tego w moim życiu nie było. To były cztery lata, które zaważyły na całe moje życie. Więc to jest część mnie, część mojej historii. Jeżeli mogę pomagać w tym kontekście, to oczywiście pomagam. Jeżeli ktoś napisze do mnie na Instagramie, mówiąc, że ma jakąś historię nowotworową, to zawsze odpisuje, dzwonie do tych ludzi, doradzam, więc bardzo się angażuję. Też niejednokrotnie odwiedzałam szpitale onkologiczne. Czuję, że mam taką siłę, że mogę rozmawiać z tymi ludźmi, że jestem autorytetem jeżeli mogę to tak nazwać, bo to przeżyłam, bo byłam w tym szpitalu i czułam to, co oni" - powiedziała.

Anna Markowska o związku z Kubą Wojewódzkim

Anna Markowska podczas rozmowy z serwisem plejada.pl wyznała, że nie zwraca uwagi na to, co media piszą na jej temat, szczególnie jeśli chodzi o jej życie prywatne. Gwiazda stwierdziła, że nie interesują ją artykuły, ani komentarze hejterów. Podkreśliła, że najważniejsze jest dla niej dobre samopoczucie, szczęście i zadowolenie. Dodała, że życzy tego każdemu.

Modelka przyznała, że lekko podchodzi do publikacji na swój temat, zwłaszcza tych dotyczących jej relacji z Kubą Wojewódzkim. Wspomniała, że niedawne wspólne spędzanie czasu w Sopocie zaskoczyło wiele osób. Gwiazda podkreśliła, że nie można pozwolić, aby to, co piszą o nas media, zdominowało życie, ponieważ może to mieć negatywne konsekwencje.

"Trzeba się tym bawić. Jeżeli będziemy do tego podchodzić poważniej i brać do siebie wszystko, co napiszą, to można zwariować. Nie polecam nikomu żyć mediami" - wyjawiła.

Odpowiadając na pytanie o to, czy związek wciąż trwa, zdradziła jedynie: "Tego już nie powiem".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości