Anna Markowska w żałobie po śmierci bliskiej osoby. "Serce mi pękło"

Anna Markowska
Anna Markowska
Źródło: MWMEDIA
Anna Markowska opublikowała emocjonalny post w mediach społecznościowych. Modelka wyznała bowiem, że straciła bliską osobę, którą w jednym z poprzednich postów określiła mianem brata. Pogrzeb i szczegóły dotyczące tej tragedii mają zostać podane tylko rodzinie i przyjaciołom mężczyzny.

Anna Markowska wzięła udział w 7. edycji "Top Model". Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób po zakończeniu modowego show. Choć jej życie prywatne wzbudza wielkie zainteresowanie, ona z wielką rozwagą podchodzi do tego, o czym mówi i pisze. Tym bardziej informacja o żałobie i śmierci bliskiej osoby zasmuciła jej obserwatorów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

ODESZLI_POLSKA_2023
Polscy artyści, dziennikarze i sportowcy, którzy zmarli w 2023 roku
Źródło: cozatydzień

Anna Markowska w żałobie

17 stycznia 2024 roku na instagramowym profilu Anny Markowskiej pojawiło się czarno-białe zdjęcie z tajemniczym Michałem. Niestety dowiadujemy się z niego, że mężczyzna zmarł.

Anna Markowska
Anna Markowska
Źródło: Instagram

"Z przykrością informujemy, że Michał z dniem 14.02 nas opuścił. Pogrzeb i więcej informacji tylko dla rodziny i przyjaciół. Pękło mi serce..." - napisała.

Zainteresowanie internautów wzbudziła data napisana w poście. Podejrzewają jednak, że błąd wynika z emocji targających modelką. Niedawno na profilu Anny Markowskiej pojawiło się to samo zdjęcie, w kolorze, pod którym dodała hasztagi oznaczające: mój ukochany brat, mała siostra, rodzina na pierwszym miejscu.

Z informacji, które Anna Markowska podała podczas nagrań do "Top Model" wiemy jednak, że modelka nie ma rodzeństwa.

Anna Markowska okazała wsparcie Magdalenie Stępień

Anna Markowska w "Top Model" wyznała, że przed laty walczyła z nowotworem. W jednym z wywiadów Magdalena Stępień przyznała, że ogromnym wsparciem jest dla niej modelka Anna Markowska, która rozumiejąc wiele emocji związanych ze strachem, smutkiem i chorobą wspierała byłą partnerkę Jakuba Rzeźniczaka.

"W Magdzie widzę emocje, które miałam w sobie, gdy chorowałam. Wtedy, kiedy chorowałam, to myślałam, że to się dzieje po to, abym ja miała taką szczególną moc rozmawiania z kimś, zrozumienia tej osoby i tak jest. Tę moc teraz wykorzystuję i jeżeli mogę wspierać Magdę, to jest to dla mnie zaszczyt. Każdy uśmiech Magdy jest dla mnie miodem na serce. Ja chcę, aby ta kobieta się uśmiechała. Aby była inspiracją i siłą dla kobiet, które straciły kogoś bliskiego, dla osób, które chorowały, bo z takich traumatycznych przeżyć bardzo ciężko jest wyjść" - wyznała w rozmowie z serwisem Jastrząb Post po śmierci Oliwiera Rzeźniczaka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości