Gwiazdy

Anne Heche nie żyje. Aktorka została odłączona od aparatury podtrzymującej życie

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Anne Heche nie żyje

Anne Heche miała wypadek samochodowy - uderzyła w budynki, a auto stanęło w płomieniach. Aktorka znalazła się w stanie krytycznym. Stwierdzono śmierć mózgu i lekarze postanowili odłączyć ją od aparatury podtrzymującej życie.

Wiadomość o śmierci Anne Heche przekazały amerykańskie media, powołując się na informację uzyskaną od rodziny aktorki. Aktorka została odłączona od aparatury podtrzymującej życie.

Anne Heche miała wypadek

W sobotę media obiegła informacja o wypadku, w którym uczestniczyła aktorka. Gwiazda jechała przez osiedle domków jednorodzinnych w Los Angeles. Nagle miała zjechać z drogi i uderzyć w jeden z budynków. Samochód stanął w płomieniach, a Anne Heche została przewieziona do szpitala w stanie krytycznym.

W dniu wypadku policja pobrała próbki krwi, które zostały poddane badaniom toksykologicznym. We krwi Anne Heche zidentyfikowano dwie substancje: kokainę i fentanyl. Przy czym ta druga to silny środek przeciwbólowy, który mógł zostać podany 53-letniej aktorce już w szpitalu, niedługo przed pobraniem próbek.

Julia von Stein o pracy w branży funeralnej. Wyznała, czy wierzy w duchy
Julia von Stein o pracy w branży funeralnej. Wyznała, czy wierzy w duchy

Anne Heche nie żyje

Anne Heche zmarła po odłączeniu aparatury podtrzymującej życie 13 sierpnia 2022 roku. Wiadomość potwierdziła dla "Guardiana" rodzina artystki. Na kilkadziesiąt godzin przed jej śmiercią bliscy Anne Heche przygotowywali jej fanów na najgorsze.

"Niestety, z powodu wypadku Anne Heche doznała poważnego uszkodzenia mózgu związanego z niedotlenieniem i pozostaje w śpiączce w stanie krytycznym. Nie oczekuje się, że przeżyje. Już dawno temu zdecydowała się na to, że będzie dawczynią organów i jest podtrzymywana przy życiu, aby ustalić, czy będzie to możliwe" – przekazał rzecznik prasowy aktorki w imieniu jej rodziny.

Anne Heche - kim była, w czym grała?

Anne Heche zaczęła karierę od ról telewizyjnych. Występowała w telenoweli "Inny świat", w której wcielała się w podwójną rolę bliźniaczek Vicky Hudson i Marley Love, a także serialach "Murphy Brown" i "Kroniki młodego Indiany Jonesa". Największe sukcesy odnosiła w drugiej połowie lat 90. Pojawiła się w takich filmach jak "Wulkan", "Koszmar minionego lata", "Fakty i akty", "Donnie Brasco", "Sześć dni, siedem nocy" czy "Psychol", czyli remake "Psychozy". Za rolę w serialu "Wybór Gracie" została nominowana do nagrody Emmy. Wystąpiła także w serialach "Ally McBeal", "Uwaga, faceci!", "Wyposażony", "Dig" czy "The Brave".

Anne Heche w młodości
Anne Heche w młodości Źródło: Getty Images

Ostatnio Anne Heche brała udział w pięciu projektów, które nie trafiły jeszcze na ekrany. Są to film familijny "Wildfire", thrillery "Full Ride" i "Chasing Nightmares", film akcji "Supercell", a także serial HBO Max "The Idol". Aktorka niedawno zakończyła też zdjęcia do filmu "Girl in Room 13" opowiadającego o wielomiliardowym rynku handlu ludźmi. Jego premiera zaplanowana jest na wrzesień.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości