Antek Królikowski zabrał nową dziewczynę na randkę. Koniec z ukrywaniem?

Antek Królikowski
Antek Królikowski z nową dziewczyną na randce
Źródło: MWMEDIA
Antek Królikowski i jego ukochana Izabela już się nie ukrywają. Aktor udostępnił na InstaStories krótkie nagranie z randki. Warszawskie bulwary wiślane przemierzali na skuterze. Romantycznie?

Antoni Królikowski i Joanna Opozda rozstali się, kiedy aktorka była jeszcze w ciąży. Powodem, dla którego małżeństwo się rozpadło, miała być prawniczka Izabela, sąsiadka pary, dla której aktor stracił głowę.

Internauci byli przekonani, że za chwilę po tej relacji zostaną tylko wspomnienia i chęć powrotu do żony. Tak się jednak nie stało, a ostatnie poczynania w sieci pozwalają sądzić, że Antoni Królikowski traktuje nowy związek bardzo poważnie.

Antek Królikowski z nową dziewczyną na randce

Antek Królikowski po raz pierwszy zasugerował swoim obserwatorom, że relacja z prawniczką Izabelą jest poważna, kiedy wyjechali razem na wakacje. Oboje udostępniali zdjęcia i nagrania z tego samego miejsca, i choć nie odważyli się wówczas zapozować razem, nie pozostawili miejsca na spekulacje czy domysły.

Tym razem jednak posunęli się o krok dalej. Antek Królikowski udostępnił na InstaStories nagranie, na którym widać zarys jego nowej dziewczyny i oznaczył jej profil w rogu ekranu.

Widać, że para świetnie się razem bawiła. Wybrali się na przejażdżkę skuterem po bulwarach wiślanych, które o tej porze roku wyglądają niezwykle urokliwie. Antek Królikowski kierował pojazdem, a obejmująca go na miejscu pasażera Izabela relacjonowała przejazd.

Zobaczcie zdjęcia. Myślicie, że z tej miłości będzie ślub?

Antoni Królikowski
Antek Królikowski na randce z nową dziewczyną
Antoni Królikowski
Źródło: instagram.com/antek.krolikowski/
Antoni Królikowski
Antek Królikowski na randce z nową dziewczyną
Antoni Królikowski
Źródło: instagram.com/antek.krolikowski/
Joanna Opozda bardzo źle przechodzi ciążę
Joanna Opozda bardzo źle przechodzi ciążę
Joanna Opozda opowiedziała, jak czuje się w ciąży. Na kiedy zaplanowany jest poród?
Źródło: Co za Tydzień

Antek Królikowski - nowa miłość

O nowej wybrance Antoniego Królikowskiego wiadomo niewiele. Izabela jest prawniczką i sąsiadką aktora. Kocha zwierzęta i dużo podróżuje, czym chętnie chwali się w sieci.

Aktor po raz pierwszy opublikował fotografię, na której oznaczył swoją partnerkę, w połowie sierpnia. Para wspólnie oglądała pokaz sztucznych ogni. Dotąd jednak żadne z nich nie zdecydowało się na opublikowanie wspólnego zdjęcia.

Czekacie na ich selfie? Dajcie znać w komentarzu.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości